Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet eltitkolni a...

Meddig lehet eltitkolni a terhességet, közepes testalkattal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vékony, de eszméletlen dagadt sem.. olyan töltött galamb... 167/70kg

19/l


2019. okt. 5. 14:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Ez mindenkinél más,sok mimdentől függ. Nekem első terhességemnél a 16. héten kezdett látszani a pocakom.A második babábal már a 8-9. héten.
2019. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Miert titkolnad?
2019. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Szóval az esélytelen, hogy eltitkoljam valakik előtt akiket kb 2 hetente látok, hogyha mondjuk az utolsó másfél hónapban nem találkozok velük..?
2019. okt. 5. 15:03
 4/29 anonim ***** válasza:
77%
Ezt így nem igazán lehet megmondani, egyénenként eltérő lehet. Nálam kb 65 kg-mal és 160-165 cm-vel már a 12. hét körül látszódott vmi, főleg ha testhezállóbb ruha volt rajtam.
2019. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak látod őket vagy huzamosabb ideig velük vagy? Mert ha a második, akkor nem igazán tudod eltitkolni
2019. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is - ahoyg többen írták -, igen eltérö, kinél mikor kezd látszani a terhesség.

Másodszor, nem mindenkinek lesz tipikusan terheshasa, sokaknak inkább kezd elhízni jellegü alakja lesz.

Harmadszor nem derül ki, hogy ki elöl és miért akarod eltitkolni, de ha hosszabb ideje nem találkoztatok, akkor több esélyed van arra, hogy hízásra tippel elöször, hacsak nincs kimondottan valami oka terhességre gyanakodni.

2019. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az elsö terhességnél a 24. héten még senki nem is gyanakodott terhességre, pedig mindig is vékony voltam, csak éppen hasam még nem volt akkoriban.

A másodiknál a 12. héten már ismerösök is rákérdeztek, hogy útban van-e a testvérke, mert annyira jellegzetes forma hasam lett.

A harmadiknál a 20 héten kezdett egyeseknek feltünni, hogy lehetséges, hogy terhes vagyok, de biztosan akkor sem látták.

2019. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a kérdezö azt akarja kizárni, hogy abortusz egyáltalán lehetséges legyen, túljusson az engedélyezhetö idöponton.
2019. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a 21. Héten kezdett látszani. Addig max azt hittek, hogy híztam. De pocak alakja csak akkor lett. De nagyon alkat függő. Barátnőm már a 12. Héten egyértelmű terhes pocakkal büszkélkedett.
2019. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Na jó leírom mi van, mert tényleg segítségre van szükségem.

Valahogyan muszáj lesz a vidéki városaban élő szüleim elött eltitkolnom a terhességet, megszülnöm a babát és örökbe adnom úgy, hogy erről ne tudjanak semmit. Én Budapesten vagyok egyetemista és két hetente hétvégén általában meg szoktam őket látogatni. Tudom most nagyon nagyon sok felháborodott komment fog érkezni, de kérlek ne szidjatok annyira higgyjétek el egyszerüen nincs más lehetőségem ez az egyetlen alternatíva. Vagyis tudjuk, hogy van egy másik... de arra képtelen vagyok.

2019. okt. 5. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!