Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki nem várja a menstruációját...

Ki nem várja a menstruációját októberbe?

Figyelt kérdés
Irjatok nyugodtan, jöhetnek tesztek is, :)

2019. okt. 6. 16:13
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) 5ös
2019. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon olyan érzésem van mintha pillanatokon belül meg akarna jönni. :/ ki hogy van?

Kíváncsian várom a reggeli teszteket és szorítok mindenkinek!


10. voltam, de legyen a nevem Bogi :)

2019. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Én elég bizonytalan vagyok. Ma reggeli facelle nagyon-nagyon halványan pozitív. De annyira halvány, hogy csak kinagyítva látszik. De rózsaszín. Ezért inkább negatívnak mondanám. Semmi mensi tünet. Reggel csinálok megint, de sajnos csak xepil van itthon :(
2019. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Én is x epillel tesztelek reggel.

Nyugi, az enyémen semmi nem látszott tegnap reggel, olyan makulátlan fehér volt, hogy negatívabbat még nem is láttam.

Akárhogy lesz, nem keseredek el, de a kíváncsiság már nagyon gyötör :)

2019. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Töltsétek fel a képeket a ma reggeli tesztekröl :)
2019. okt. 9. 05:59
 26/47 anonim ***** válasza:

Xepil hómező :(

De még mindig nem jött meg :)

Ma megpróbálok melóból kiszökni, veszek faccelle-t.

M.

2019. okt. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem is negatív a 25-ös xepil de rakok fel róla képet ide, amint rájövök hogy hogyan kell :D picivel időn túl megjelent valami kis halványka csík, de lehet h csak száradási vagy csak oda képzelem, mondjátok meg kíméletlenül az igazságot lányok, nem leszek szomorú akkor se ha most nem jött össze, nem erőltetjük, jön, amikor jönnie kell, nem is tudtunk sokat együtt lenni, szinte meglepne ha baba lenne... :) a nemvárt napja vagy ma, vagy holnap, esetleg pénteken, nem igazan pontosak a ciklusaim.
2019. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
2019. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
2019. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Raktam fel kettőt, remélem jó a link. Ja és Bogi voltam :)
2019. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!