Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki nem várja a menstruációját...

Ki nem várja a menstruációját októberbe?

Figyelt kérdés
Irjatok nyugodtan, jöhetnek tesztek is, :)

2019. okt. 6. 16:13
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ki hogy áll a teszteléssel
2019. okt. 11. 09:44
 42/47 anonim ***** válasza:

10én már maszatoltam. Tegnap és ma már rendesen vérzek :(

M.

2019. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én 12.-re nem vártam, nem is jött. Ma reggel teszteltem predictor-al, negatív lett.🤷🏻‍♀️ Sokkal fáradékonyabb vagyok mint eddig, és nagyon puffadok, más tünetem nincs. Szerintem várok 4-5 napot, ha addig se jön meg akkor tesztelek megint.

Gratulálok kedves kérdező, és Boginak is! 🙂

Puszi mindenkinek, “A”. 😚

2019. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
A., nagyon szurkolok - simán esélyes még a baba, nekem a lányommal 3 nap késéssel még negatív volt anno, már majdnem teljesen lemondtam róla, hogy akkor baba legyen belőle :) Majd mesélj, mi volt!
2019. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Ma tartok 3 nap késésnél, most délután volt egy kevés világosbarna folyásom, hasam görcsöl-szurkál, nemtudom mi lesz ennek a vége. Valószínű megfog jönni..😕

Volt valaki esetleg hasonló helyzetben, és mégis baba volt a dologban?

Puszi nektek, “A”. 😚

2019. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
R vagyok, és megjött... csalódott vagyok, de a párom megkönnyebbült, hogy nem lesz júniusi gyerekünk. Kb az egész család májusban meg júniusban született, én is :D Végül is igaza van. és hát új hónap, új remény.
2019. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

“A” vagyok, nekem is megjött tegnap 5 nap késéssel. Majd legközelebb összejön.

Puszi nektek. 🙂

2019. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!