Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki barnázott...

Volt olyan aki barnázott terhesség alatt?

Figyelt kérdés

5-6 hetes terhes vagyok.

Itt most nem a vetélésekre gondolok.

Ha megerőltetem magam, akkor kicsit görcsöl a hasam és barnázok.

Volt olyan akinek lassítania kellett, mert így jelzett a teste?



2019. okt. 7. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én


Fenyegető vetéléssel veszélyeztetett vagyok azóta is.

Eddig minden rendben,


Kímélni kell magam.


Lassíts!

2019. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Menj el dokihoz lehet progeszteron hiany plusz lehet magneb6 kellene több.. nekem a görcsökre magneb6 kellett a barnázásra meg ugye a progeszteron tabletta
2019. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Természetesen a 2. Jól momdja


Egy vérzés sem normális terhesen, orvoshoz kell menni, vagy ügyeletre ( én ügyeleten voltam)

De ezt alapbak fondoltam

2019. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapnak gondoltam
2019. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt a sima folyás az ami normális tud lenni. Minden ami ettől éltető színű, ajánlott orvossal konzultálni minél előbb.
2019. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta, hogy ha megmarad a terhesség elfog múlni egy idő után.

Viszont én látom az összefüggést, hogy megerőltetőbb dolgoknál erősebb a barnázás.

Egyébként nem kaptam rá semmit.

2019. okt. 7. 14:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Magánlaborban nézess progit, ha alacsony akkor szerezned kell! Egyébként meg tp! Én is barnáztam, azóta is minden rendben! Drukkolok!
2019. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden l3het. Nekem pl nem progi hiany, mivel 16 hetesen véreztem. Kh-ba bementen es a méhszajnál van a lepény. Baba jól van. De feküdnöm kell(ene). Csak hat 19 hósom van itthon....
2019. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 7 hetesen de nem így, hanem elkezdődött a barnás folyás és folyamatos volt. Nekem a dokim épp rendelt úgyhogy a rendelőjébe mentem, írt progeszteront, így másnap reggelre elmúlt de hogy ettől vagy nem ki tudja. Nem erőltettem meg magam előtte.


Bár második gyerekkel is volt, előző napi stresszre lehetett. Tisztaságin láttam 1x aztán többet nem. Ekkor semmit sem kaptam. Sajnos előző nap szemtanúja voltam, hogy egy idős nő az 1. emeletről kiesett az erkèlyen aztán ez megviselt.

2019. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 helmez válasza:
100%
Nekem 9 hetesen volt. Elmentem ügyeletre , a doki mondta hogy van szívhang, a baba jól van. Kaptam utrogestant. Szép lassan elmúlt . Kitartás !
2019. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!