Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek hogy alakult...

Kismamák, nektek hogy alakult az arcbőrötök a 9 hónap alatt? (Pattanasok tekintetében)

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesség alatt eltűnt minden bőrhibám. Nagyon élveztem :D
2019. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És hányadik héttől javult?
2019. okt. 10. 21:13
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Az első terhességemmel borzalmas gyulladt aknék voltak az arcomon. Voltam bőrgyógyászaton vele, de teljesen haszontalan gélt kaptam rá. Heti egyszer radírozom. Most a 2.fiammal vagyok terhes, szerencsére nem gyulladt, viszont rengeteg miteszer kijött rajta.
2019. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kb félidőig borzalmasan pattanásos voltam, de utána eltűntek, szép lett a bőröm. Szülés után 1-2 hónappal sajnos újra lettek pattanások. De azt tudni kell, hogy a terhesség előtt is voltak.
2019. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem még tinikoromban sem volt patranásom

Mindíg is tiszta arcbőröm volt. A terhesség elejétől fogva ki van pattogva az arcom, a homlokvonalnál pedig pattanásos. Voltan kozmetikusnál, bőrgyógyásznál, semmi sem hat. A doki szerint, mivel hirmonális változás ezt át kell vészelni. Remélhetően szülés után elmúlik.

28hkm

2019. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*hormonális
2019. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A teherbeesést megelőzően derült ki az inzulinrezisztenciám, így elhagytam a cukrot és a fehérlisztet. Rá nagyon hamar terhes lettem, és azóta gyönyörű a bőröm, sehol egy bőrhiba. Bár nem tudom biztosan, hogy a terhesség vagy a diéta miatt.
2019. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Várandósság előtt sajnos pattanásos voltam, hol jobban hol kevésbé. Kb. a 3. hónaptól teljesen eltűntek, azóta nagyon szép, problémamentes a bőröm. Kíváncsi vagyok szülés után újra előjönnek-e, örülnék, ha maradna így :) 39+1 hkm
2019. okt. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindigis mitesszeres volt az arcom, most viszont mintha nagyobbak es tobb lenne.
2019. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első hetekben, tehát kb a 8. hétig kijött pár, de aztán elmúlt. Mivel nekem m8ndig mensi idejen jöttek ki és ez elmaradt... :D szóval nem biztos, hogy nem szabadulsz meg tőlük.
2019. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!