Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszullét. Volt valakinek így?

Rosszullét. Volt valakinek így?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, vegighanytam az elso trimesztert. A 12. Heten elmult a rosszullet kb 4 napra, utána sokkal rosszabb lett.3 napig semmi bajom, reggel egy kis hanyas de inkabb sav, teljesen elvagyok jovok-megyek. Ezt a "tunetmentes" 3 napot koveti egy 3-4 napos nagyon durva rosszullet amikor semmit nem tudok megenni, mert a viz is kijön, nagyon legyengülök ezekbe a napokba.

Valakinel volt igy ? Mikor mult ez el? Még nem mozdult meg a baba.


2019. okt. 14. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam, volt olyan nap mikor a fagyit, vizet is kihánytam.

Nekem nem múlt el, még 36-37 hetesen is hánytam.

Kitartás.

2019. okt. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
36. héten múlt el, a szüléskor. De előtte 6 héttel befeküdtem és a cerucal infúzióban sokat segített.
2019. okt. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, h 12 hetesen egyetlen napra elmúlt a hányinger, majd azután kb a 18. Hétig folyamatos émelygés, hányás nem, és főleg akkor, amikor éhes voltam. Nekem sokat segített, ha időben eszem, nem hagyom, hogy éhes legyek, mert én úgy vettem észre, attól lesz durva hányingerem. Amúgy a döglött galamb íz nem múlt el a számból kB a 8. Hét óta. (napi 5 fogmosás sem segít benne :D )


22 hkm

2019. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom miért írtam múlt időben, mert még mindig émelygek amúgy :D
2019. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh ez nem tul biztato 😄
2019. okt. 15. 09:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 12. héttől 3 naponként volt hányingerem, bár nem ilyen durva. A 23. hétig tartott.
2019. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En az 5-14.hetig hanytam de csak este,a vacsorat,de azt minden nap,pontban 19 ora fele. Az is eleg volt. Az egesz terhesseget vegighanyni brutalis lehet.
2019. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!