Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? Másnak is...

Mi lehet a bajom? Másnak is volt/van hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Régebben elég stresszes életem volt, lehet ezért alakultak ki nálam ezek a dolgok.

A legnagyob problémám, hogy sehol máshol nem tudok enni, csak itthon. Ha máshol ennék akkor rámtör egy erős hányinger, émelygés.

A másik pedig, hogy ha tudom, hogy valahova mennem kell, vagy utaznom, akkor elötte egyáltalán nem tudok enni, és olyan mintha rástresszelnék az egészre és nagyon rossz lesz a közérzetem, szédelgek, enyhén émelygek.

Szerintetek hogyan lehetne ezeket a tüneteket leküzdeni valahogy? Nagyon nehéz ezekkel együtt élni.

Ha valaki megosztaná velem a véleményét, tapasztalatát az nagy segítség lenne.



2019. júl. 23. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom aktuális-e még. Az én válaszom egész egyszerűen annyi lenne, hogy minden a fejben dől el, ennyire komoly nem, de szorongtam én is, aztán egy erős elhatározás, életmód váltás és mintha újjá születtem volna :)
2020. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!