Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek terhességre...

Ezek lehetnek terhességre utaló jelek? Vagy csak meleg miatt? Megfog jönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hogy butaság amit most kérdezek,de nagyon reménykedem hogy talán végre most...

Tegnap kellett volna megjönnie de nem jött meg:)

Mindig szépen 27-28.napra jön meg,bár múlthónapban2x volt meg,de azóta letelt a 28nap.

Szerdán erős hányingerrel ébredtem és hiába ettem ittam nem múlt el legalább 2óraig tartott(igaz korábban keltem a szokásosnál)de kipihenten ébredtem.Mostanában vannak furcsa dolgaim,olyan mintha kívánós lennék.

Párnapja pedig olyan furcsa feszítő,telített érzésem van a méhemnél.Kicsit olyan mint amikor már nagyon kell pisilni,de nem a hólyagomnál hanem a méhemnél érzem.Óránként egyszer járok pisilni ami persze annak is betudható hogy a meleg miatt sokat iszom.Ha nem jön meg(bár úgy lenne:) ) csinálok a héten egy tesztet,de nagyon kiváncsi vagyok ti hogy látjátok,van e arra esély ezek alapján hogy babás vagyok.A válaszaitokat előre is köszönöm!


2010. júl. 16. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár lehet is! Szurkolok Neked! Én hétfőn teszteltem először pozitívat. :) Vegyél legalább 2-3 tesztet, mert ha az első még negatív, vagy rá 2-3 napra a második is, attól még mindig lehet, hogy utána a harmadik pozitív lesz - én így jártam :) 5hkmama
2010. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet:) És gratulálok a picikéhez:)Sok boldogságot és jó egészséget!
2010. júl. 16. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 hét múlva vegyél 1 tesztet,ha az negatívat mutat,akkor 4-5 nap múlva megint vegyél egy tesztet,ha még mindig negatív,akkor jön a 3. teszt..ha nem jött meg,akkor még mindig reménykedhetsz,hogy a 3. vagy a 4.teszt pozitív:)

Szerintem ezek már eléggé terhes tünetek:D ha kívánod az epret,az meg már egyértelmű..noha sokan kivánják az epret,attól még ők nem biztos,hogy terhesek..de a te hányingered...az eléggé terheses hányingernek mutatkozik:D


Sok sikert...:D

2010. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. júl. 16. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Köszi, dolgozom rajta!

Szedj valami terhesvitamint, és nagyon figyelj a tested jeleire. Hogy kényelmes-e úgy aludnod, ahogy szoktál, nem feszül-e a cicit stb. Ne igyál alkoholt és ne gyújts rá a biztonság kedvéért, és kíméld Magad. Ne cipekedj! stb...

Az utolsó mensidtől kezdve olyan 6 hétre menj el orvoshoz, akkor már hallani fogja a kis szívét is, és megnyugodhatsz. Szurkolok Neked!!!

2010. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hát amennyire csak lehet kímélni fogom magam,és megpróbálok nem rágyújtani:)Nehéz lesz..pláne ha kiderül hogy sikerült és majd végleg abba hagyni,letenni.De ha babás vagyok a piciért mindent!:)
2010. júl. 16. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam ezek a tünetek csak sokkal később jelentkeztek...hányinger 7.héttől 5hónapig, kivánósság hatodik hónapban..vizelési inger pedig mikor már van sulya a babának, nyomja a hólyagot...

de szoritok neked, marad a várakozás, és a tesztelés..egy héttel a kimaradt mensi után már pozitivnak kell lenni a tesztnek..

2010. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam is csak a 7. hét körül jöttek tünetek.

Míg nem lettem babás, előtte minden hónapban uazokat képzeltem be magamnak, amiket írsz, és biztos voltam benne, h baba van. Hát nem volt. A tesztre adj sztem, az nem hazudik.

2010. júl. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, teszteltél már? írj majd, mi lett!
2010. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még nem majd csak péntek felé sztem..ha addig nem jön meg:)
2010. júl. 18. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!