Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányan vagyunk Szolnok megyébő...

Hányan vagyunk Szolnok megyéből babásak? Mikor szültök? Fiú lesz vagy lány? Ki hova való? Bármire kíváncsi vagyok amit megosztanátok másokkal is.

Figyelt kérdés
Én 34 hetes vagyok kislányt várunk Gréta lesz a neve. Apás szülésre készülünk ha minden rendben lesz. Az elejétől fogva itthon vagyok egy vetélés miatt. Már minden megvan a babának összepakoltam a kórházi motyót is, szóval már csak várunk:)
2010. júl. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

Szolnoki vagyok, 23 hetes és hétfőn tudjuk meg 99,9%-ra a babánk nemét. (20. héten kisfiút mutatott az ultrahang.)

November 16-ra vagyok kiírva, addig még van egy kis idő:)

Neked első baba lesz? Nekem van már egy 1 éves kislányom, 15 hónap lesz kettőjük között:)

Te Szolnokon fogsz szülni?

Boldog babavárást Neked:)

2010. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jászberényi vagyok!És szeptember 13.-ra vagyok kiírva!

Kisfiú: Nimród lesz.Már van egy kislány: Szamira(2).Nálunk is ott lesz apa!Én még nem pakoltam össze, majd augusztusban.De a szoba kész!!!!!!!!!!

2010. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 20 hetesek vagyunk, december 2.-ára vagyok kiírva. Még nem tudta megmondani a doki hogy milyen nemű a pici. Jászladányi vagyok és mi is apás szülést tervezünk.
2010. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én Mezőtúri vagyok. Első baba lesz.
2010. júl. 17. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Lollo (utolsó hozzászóló vagyok):


Nekem is első baba. Teljesen tapasztalatlan vagyok még, szóval nekem nagy segítség ez az oldal.

Pl. kinéztem egy babakocsit, de nem tudom megfelelő lesz-e. Még nem vettük meg.

2010. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!