Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes lehetek valójában?

Hány hetes lehetek valójában?

Figyelt kérdés

Augusztus 19-en probaltuk meg eloszor a parommal a babat aztan ra nem sokkal folytattuk a probalkozast

Teherbe is estem

Az elso ultrahangomon ( szeptember 24.) azt mondták 5hetes vagyok

A kovetkezo ultrahangon ami az elozotol ket het hettel utana volt (oktober 10.) azt mondták mar 10hetes vagyok

Hogy lehet ez? Tevedhetnek ennyit ? Vagy ennyit nőtt volna ket het alatt? Vagy az elso ultrahangon nem mondtak jot? Vagy lehet hogy augusztus 19elott keszult a baba veletlen? Ja es a menstruaciom nagyon rendszertelen volt mindig julius 29-en jott meg es augusztus 11ig volt meg majdnem ket hetig



2019. okt. 20. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Utolsó menstruációtól számolják hogy hány hetes. Ezt a 12 hetes genetikain szokták pontosítani méret alapján.
2019. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Őszintén, nem mindegy? Tévedhetnek az orvosok, nyilván, és a rendszertelen ciklusod sem segíti őket. És neked sem annyira fontos, ha babatervezés előtt nem vizsgáltattad ki magad és tetetted rendbe. Így értelmetlen a kérdés.
2019. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkorát csak egy igen fura helyen tévedhetnek, nem tudom hogyan lehet. 12. heti genetikaira van időpontod? Mert azt fontos a 12. héten csinálni.
2019. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Most oktober 22-en megyek a genetikai szuresre

Azert fontos ez nekem mert a parom azt hiszi hogy nem tole van a gyerek

Realisak az adatok ha mondjun julius 19-en sikerult volna ?

2019. okt. 20. 15:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha július 19-en sikerült volna akkor jelenleg 15 hetes lennél...
2019. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mikor lett pozitív a teszted es mennyire lett akkor erős?


Milyen méretek voltak a két eddig ultrahangon?

2019. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mit láttak az 5 hetesen és mekkora volt a crl az utóbbi uh-on?
2019. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Reálisak az adatok ha július 29.én volt meg utoljára. Így kb a fogantatás napja is stimmel olyan augusztus közepe kb bármikor lehetett a peteérés mivel írod is hogy rendszertelen,és most vagy 12 hetes. Az első uht elmérhették
2019. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel mekkora volt a CRL. 10 hetes voltál menzesz alapján a 2. UH idején de rendszertelen ciklus miatt simán lehet fiatalabb a terhesség. Az elsőn lehet nem láttak embriót ezért mondták annyinak, hasi vagy hüvelyi UH volt? Mert hasinál nekem 9 hetesen se látták, orvos azt mondta nem kellett volna pisilni (de már vártam 1 órája magánrendelőben...) szóval 6 hetesen hasival is megvolt, 9 hetesen csak hüvelyivel...
2019. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A 2. Ultrahang papiromon nincs leirva a CRL

Az elson viszont: 4,6mm

Most akkor az augusztusi aktusnal estem teherbe?

2019. okt. 20. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!