Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes lehetek valójában?

Hány hetes lehetek valójában?

Figyelt kérdés

Augusztus 19-en probaltuk meg eloszor a parommal a babat aztan ra nem sokkal folytattuk a probalkozast

Teherbe is estem

Az elso ultrahangomon ( szeptember 24.) azt mondták 5hetes vagyok

A kovetkezo ultrahangon ami az elozotol ket het hettel utana volt (oktober 10.) azt mondták mar 10hetes vagyok

Hogy lehet ez? Tevedhetnek ennyit ? Vagy ennyit nőtt volna ket het alatt? Vagy az elso ultrahangon nem mondtak jot? Vagy lehet hogy augusztus 19elott keszult a baba veletlen? Ja es a menstruaciom nagyon rendszertelen volt mindig julius 29-en jott meg es augusztus 11ig volt meg majdnem ket hetig



2019. okt. 20. 14:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az elso teszteket augusztus 26-an csinaltam aztan par naponta még csinaltam mind negativ a

Aztan csinaltam szeptember 12korul egyet hajnalba es az mutatta ki erosen hogy terhes vagyok

2019. okt. 20. 17:40
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly augusztus 21.-én volt a vélt fogantatás napja.Szeptember 13.-án teszteltem elsőnek,már akkor pozitiv volt.Párommal augusztus 19,20,21 és hónap végén voltunk együtt.Rendszertelen ciklusom volt 46 nap és 58 nap közt!Augusztus 7.-én volt meg nekem.Szeptember 21.-ên volt 3mm a kisfiam.Pár mm técedhet a doki
2019. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elküldtem véletlenül!Tévedhet a doki.
2019. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Majd a 12 hetes UH alapján kiderül,hogy pontosan mekkora, az számít leginkább. Amíg nagyon pici (5 hetes pl.), addig eléggé könnyű elmérni, mert pár mm is sokat számít.

Miért, van esély, hogy nem is a párodé?....

2019. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Dehogy is csak kulfoldon dolgozik es akkor voltunk egyutt még

Nagyon feltekeny tipus

2019. okt. 21. 14:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod. De kié a gyerek valójában?
2019. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!