Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhagyott a párom, nagyon el...

Elhagyott a párom, nagyon el vagyok keseredve? Mi lesz velünk apa nélkül? Teljesen kivagyok. Segítség, család mellettem áll, van hova mennem, de mit mondok a gyerekemnek majd, hol az apja? Összetörtem.

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 10:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetünk,csak annyiből másabb hogy ő fizetni sem akar csak eggyezkedni hogy majd...elviszi ide oda látogatja stb...sok boldogságot a babádhoz!:)

6hetes km

2010. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
11.44-es vagyok ismét..köszönöm:) és soha ne mondd azt, hogy soha..mert lesz egy ember aki majd tényleg megérdemli, hogy közös babátok legyen:) én is azt mondtam, hogy soha!! Aztán tessék mi lett belőle:))
2010. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nehezen bírom összeszedni magam, a kicsimet nagyon sokat szeretgetem, apja látogatni fogja, az én szívem meg darabokra szakad, hogy miért nem lettünk egy család :(

Apuka nem bírta a kötöttséget, nem képes kapcsolatban élni.

2010. júl. 22. 11:14
 24/24 anonim ***** válasza:
Olvasod még kérdező , mi lett veled azóta ?
2023. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!