Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején más is...

Terhesség elején más is nagyon pattanásos lett?

Figyelt kérdés
5hetes vagyok, de valami borzalom... Amúgy is szokott lenni, de nem ennyi. Némelyik fáj is...
2019. okt. 26. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos majdnem végig fent állt ez a gyulladásos folyamat a hormonok miatt.
2019. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy mindenkire másképp hat a terhesség. Nekem az a 9 hónap alatt gyönyörűen kitisztult a bőröm, soha olyan sima nem volt mint akkor.
2019. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az elej~n, kB 1 hónapig tartott. Sose voltam pattanásos, de akkor igen. Szerencsére nem volt túl durva, de nagyon zavart
2019. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12 hetes vagyok.

Ritkán jön ki. Akkor is egy. Mikor mensiztem jóval több. Nekem az anyajegyeim lettek sötétebbek.

2019. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. De kb félidőben változott, szép lett az arcbőröm.
2019. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elején csúnya volt a bőröm, aztán meg normális. Semmi "ragyogás". Hajam szintén: először fakó volt, aztán meg olyan, mint mindig.
2019. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes vagyok és most múlt el, már az elmaradt menszesz előtt 3-4 nappal kijött egy csómó és bő egy hétig meg is voltak.
2019. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!