Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok nagyon...

Amióta terhes vagyok nagyon pattanásos és csúnya az arc bőröm, valakinek valami bevállt kence?

Figyelt kérdés

Lehet más kategóriába tartozik a kérdés, viszont a terhességgel függ össze.

Aterhesség előtt dipalen nevezetű krémmel kentem az arcomat, amit orvos írt ki, szépen le is tisztult az arc bőröm. Viszont most terhesen nem használhatom. És megint vissza tértek a pattanások, főleg az államon. Nem is annyira a pattanás zavar hanem inkább a barna foltok amik utána maradnak. Bőr radir nem nagyon használ.



2019. ápr. 30. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem semmi nem használt. Nekem is az államon és a nyakamon volt sok.

Előtte nem voltam pattanásos.

De jó hír, hogy el fog múlni szülés után. Nekem kb. 1-1.5 hónap alatt letisztult.

2019. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És végig terhesség alatt pattanásos voltál? Vagy csak az elején?
2019. ápr. 30. 11:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem csak a 3. trimeszterben kezdődött.
2019. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész testemen pattanások lettek, ahogy terhes lettem. Bőrgyógyász nem tudott segíteni. 1 hete szültem. Már szebb a bőröm.
2019. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ez durva, pattanás, szőr, hízás, striák, narancsbőr, dagadt lábak, már a szülést nem is említem. Mindjárt sírva fakadok
2019. ápr. 30. 11:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ebből nem lesz minden. Engem a szőr, a striák és a narancsbőr elkerült, de a többi megvolt. Plusz szétnyílt hasizom.


1es válaszoló vagyok.

2019. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A lányommal volt ilyen csúnya a bőröm. Szülés után hetek alatt letisztult.

Ti tudjátok már a nemét?

2019. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
13 hetes vagyok es en is pattanasos vagyok, plusz barna foltok jellentek meg a szemem alatt. Az egesz hatam, mellkasom, nyakam es arcom pattanasos. Semmi nem segit, remelem hogy legalabb szules utan elmulnak. Terhesseg elott szep, tiszta es problemamentes borom volt
2019. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kisfiú lesz, szerintem e miatt enyhébbek a többi tüneteim. Csak a pattanások zavarnak nagyon. Míg nincs meleg sminkkel el tüntetem, de nyáron csak szempillaspirált használok
2019. ápr. 30. 13:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

És a májfoltot még nem is írtad. Én úgy nézek ki mint egy leopárd, pedig egy csomót költöttem drága kencékre.

A kérdésedre válaszolva nekem sima micellás víz enyhítette a pattanásokat. Nem tüntek elteljesen, de kevesebb lett tőle, nekem a hátam, vállam volt olyan.

2019. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!