Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig ès mennyit sportoltál...

Meddig ès mennyit sportoltál terhesség alatt? Milyen jellegű mozgásformát űztél?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Futottam előtte, de azt a rázkódás miatt és mert olyan volt az anamnézisem a doki nem javasolta. Nordic walkingolok most heti 4szer 6-7 km-t. Sokkal intenzívebb mint a normál séta, de nincs rázkódás. Pulzusmérővel megyek, 130-140 közötti átlagpulzussal.

Ezen kívül heti 2szer 1,5 órás kismama jóga.

Szeretnék minél fittebben elmenni szülni,mert hiszem, hogy ezen nagyon sok múlik, hogy mennyire lesz könnyű szülésem. Most 20 hetes vagyok.

2019. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kismama torna, kismama jóga - de én nem sportoltam sajnos aktívan szülés előtt ( de tervben van ám szülés után) viszont nagyon jól esik most terhesen minden mozgás
2019. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Én várandósság előtt versenytancoltam, amit abba kellett hagynom, így, most, a második trimeszterben kezdhettem el újra egy kicsit tancolgatni, ami azért jól esik. Még most elkezdtem a kismama jógát és nagyon jól esik, ajánlom nagyon. :)


24 hkm

2019. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előtte rengeteget futottam. Mivel viszont az első 18 hétben folyamatosan rosszul voltam, nem esett jól. Helyette végig nagyokat sétáltam. Esőben nem mentem, de azt leszámítva minden nap. Még a szülés előtti este is sétáltunk egy nagyot a férjemmel.

Mellette Péntek Enikő kismamatornáját csináltam, amikor volt kedvem.

Természetesen szültem, viszonylag könnyen, komplikáció nélkül.

2019. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Házfelújítás a sport neve. Meszeltem, gletteltem, padlóztam, ajtót festettem, vakolatot kentem... Egész nap talpon voltunk, persze csak lightosan, sok pihenést közbeiktatva. Szóval nem nagyon kellett a terhestornát forszírozni :D
2019. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 36.hétig heti 3x csináltam Belényi Bea 3 részes kismama tornáját a YouTube-on, csak ajánlani tudom!

Mellette nagyon sokat sétáltam, hittem hogy a sok mozgás - könnyebb szülés között van összefüggés.. nálam sajnos nem volt, 41.héten szültem, 2 napi vajúdás után természetes úton...

2019. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!