Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1400 kcal elég naponta a 2....

1400 kcal elég naponta a 2. trimeszterben?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még annyi jutott eszembe, hogy én csak szénhidrát csökkentett tésztát eszek, ha tésztás étel van vagy köretnek tészta kell, drágább ugyan, de nem emeli a vércukrot, nem is hízlal. Husokhoz sok párolt zöldség, palacainta is csak szénhidrát csökkentett liszttel. Drágább életmód, de mindenkinek egészségesebb. Mikor elkezdtem odafigyelni, akkor döbbentem rá, hogy egy egész fehér zsömle étkezés után egy órával 8-ra viszi fel a cukrot (5-ről), míg a pro-body kenyér meg sem mozdítja.
2019. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul gondolod. Az alapanyagcseréd az, ami alatt nem eszünk. Soha. Mert annyi kalóriát használsz el csak azzal, hogy vagy. Ehhez jön még a napi aktivutásodtól függően pár száz kcal. És ahhoz mérten kell a plusz 2-300 kcal terhesen. Van egy jó kéet, amivel ki lehet ezt számolni. De ha regisztrálsz pl a kaloriabázison, az remekül kiszámolja neked.

Egyébként neked most nem kell fogynod semmiképpen. Max lassítani a hízást. Hiszen terhes vagy.

Amúgy én is inkább azt javasolnám, hogy nézz utána a 160g ch diétának

2019. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe a kcal-kat. Ha diétázni akarsz- bár én megkérdeznek más dokit is mert ez így nem tunik durvának amit irsz-akkor tartsd a cukros kismama diétát, max neked nem kell olyan szigorúan számolnod az étkezésenkénti szénhidrátot. Azaz napi 160 gr 5x-e elosztva. No fehér liszt, no cukor. De szerintem neked mehet a 180 is simán, hisz nem a cukroddal van baj.
2019. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!