Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem tudom megenni az 1200...

Nem tudom megenni az 1200 kcal naponta, pedig sokat eszem. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Mai kajám:

reggeli-zabkása tejjel

ebéd-natúr csirkemellfilé basmati zöldséges rizzsel

uzsonna:pirított sós mogyoró, egy maréknyi

vacsora:sovány túrókrém fagyasztott trópusi gyümölccsel

Ez így nagyon gáz?


2018. aug. 4. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy az adagok 5dg zabpehely,10dg rizs, 60dg hus
2018. aug. 4. 20:55
 2/7 anonim válasza:
keress videokat finom kajakrol amiket elkeszithetsz... ha nem kivansz sulyos etelt egyel valani "nasit" pl.repat vagj fel vagy uborkat... ha kedvenc. kajad sincs amit ehetnel... kicsim... mia fa$z van veled...!??? van aki meg nem tud keveset enni es keptelen fogyno.. egyel es kesz amit szeretsz
2018. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
szerintem te nagyon ra vagy progve a kajalasra... ne merd mar hany dkg-os a kja amit eszel... itt a baj... valamit nagyon kifelejtettel a dologbol... pl. hogy miert meregeted mit eszel
2018. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kalória miatt méregetem, mert fogyózok :)
2018. aug. 4. 21:02
 5/7 A kérdező kommentje:
156cm,89kg vagyok. Már 10 lement, de azt másképp fogytam, most beálltam a kalóriaszámlálásra.
2018. aug. 4. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, ezek teljesen jó kis ételek.


De nem eszel sokat. 1200 kcal szánalmasan kevés étel (nekem. nyilván nem vagyunk egyformák, de a kalóriaigényedhez tuti rém kevés) s még azt se tudod megenni.

Egyél többet, töményebbet, többször, kívánatosabb ételeket (ha nem tudok elég kalóriát enni, beiktatok még egy édességet, az be szokott menni. inkább, mint a koplalás, amúgyis jó összetételű édességet választok)... De normálisan kell enned.


Ja, akár mozogj is. Holnap terveim szerint letekerek 50 km-t, biztos vagyok benne, hogy olyan nagy gond nem lesz az étvágyammal utána...

Bár ha csak keveset tudsz mozogni s az nem növeli az étvágyadat, az rosszul jön ki... De mozgás akkor is kell.

2018. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mozgással nincs gond, most szobabiciklizek, minden második nap 50 percet. Köszönöm a tanácsod 😁
2018. aug. 5. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!