Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszul érzem magam.7...

Nagyon rosszul érzem magam.7 hetes vagyok, ez a második terhességem de minden nap egy küzdelem. Kinek mi segített? Milyen ételek, italok, rágcsát voltak jók?

Figyelt kérdés

Az első terhességnél is voltak reggeli hányások mig nem mozdult meg, de ennyi. Akkor kimondottan jól voltam.

Most egész nap émelygés hányinger érzés van, semmi de semmi nem esik jól. 2 falat ha lecsúszik délelőtt. Fáradt vagyok nagyon, főzök minden nap 3unkra de a szagok miatt nehéz. Szedek terhesvitamint, c vitamint, meg iszok gyümölcsleveket már amennyire bírok, meg próbálok egészséges dolgokat enni. A húsra nem birok ránézni sem. Tészta, rizs, pirítós de ez se mindig. A 1,5 éves fiam tünemény ahogy segít, csak rossz mert az állapotom még titkolt a család előtt de sajnos amilyen rosszul vagyok, lehet nem sokáig.

Mi az ami nektek segített?

Sokszor csak fekszem és remélem jobb lesz egyszer. Rossz érzés mert én nagyon pörgős fitt anyuka voltam, de most ha erőt veszek magamon se bírom, tényleg.

Köszönöm a válaszokat!



2019. okt. 31. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Pihenj nagyon sokat, ez ilyenkor természetes, hiszem egy új életet hozol létre! Ne hajtsd túl Magad, kérd a férjed segitseget.

Nem muszáj főznöd, ha nem bírod a szagokat, rendelni is tudtok Ételt, ha a férjed sokat dolgozik és nem tud ,vagy nem szeret főzni.


Nekem az émelygés ellen a hideg, jeges limonádé, vagy citromos víz segített/segit nagyon sokat, étkezések között, és közben is, illetve a sok gyümölcs, citrusfélék, narancs, mandarin, meg kiwi, alma, körte. :)


24 hkm

2019. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megértelek. Én kilencedik hétben vagyok a 2 évesem mellett. A legrosszabb az volt mikor még az ő illatát is émelyítő szagnak éreztem. Ezen kívül egész nap döglött galamb ízt érzek a számba, semmi nem segít. Fogmosás, rágó, csípős kaja, semmi. Illetve nem bírom az édességet se pedig én még a mézet is porcukorral ettem.

Még egy, másfél hónap és remélem jobb lesz.

2019. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En mar ezen a részen túl vagyok.. nagyon kemény volt, megértelek!

Nekem egyedul ami talan picit enyhitette a hanyingert az eleinte a hideg coca cola amibe mar alig volt szensav, amikor mar ettol is hanyingerem volt akkor jott a negro. Nekem ez sokat segített, probald ki! Kitartas !

20hkm

2019. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a piritóst,gyümölcsöket,meg a citromos fagyit ettem.

28hkm.

2019. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!