Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki külföldön...

Van itt olyan aki külföldön vállalt gyereket? Hogy lehet összeegyeztetni?

Figyelt kérdés
Segítség nélkül nehéz. Pláne úgy hogyha Angliát nézzük csak 9 hónapot lehet otthon lenni a babával...
2019. júl. 10. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem ertem a kerdest. Millioan szülnek a világon mindenhol. Nem egy agysebeszet....
2019. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen volt. Párom végig dolgozitt amíg nem tudott lányom nursery-be menni. én kaptam a maternityt. amikor párom offos volt akkor én mentem 3x6 órába melózni, párom 4x12 őzött. túléltük.
2019. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Derwer ***** válasza:
47%

Mi még csak félidőben vagyunk a terhességet illetően, de az a terv, hogy:

Én (apa) a szülési fájdalmakig tervezek dolgozni. (munkáltató azonnal elenged, amint jön a jelzés)


Anyós kint lesz egy bő héttel a tervezett előtt és ő viszi be a kórházba majd a feleségemet, ha akkor indulnak be a dolgok, amikor dolgozok.

Ha úgy indulnak be a dolgok, hogy még nincs kint az anyós, akkor van egy barát, aki betudja vinni. (Ő is anya, otthon van egész nap)


Szülés utánra lesz még kb egy hónapnyi szabadságom, amiből két hetet minimum otthon maradok egyben. (a maradék két hetet lehet folytatólagosan, heti 1-2napot, amit akarunk, munkáltatóm flexibilis)


Ezentúl pedig a feleségem ellátja a kicsit egyedül, esténként segítek.

Hétvégén igyekszem majd lelécelni pár órát a gyerekkel, legyen egy kis nyugalma a feleségemnek. (alszik, fürdik, epilál, amit akar)



De egy éven belül sokkal okosabb leszek. :D

2019. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aha, biztos az elsőnek profi tapasztalata van ebben a témában.

Én 2 magyar párról is tudok akik hazajöttek a gyerek születése után.

2019. júl. 10. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Külföldön élek, úgy hogy igen, van tapasztalatom. Miért kellene hazamenni? Mindenütt van orvos, kórház, szülészet, épeszű ember pedig nem a rokonságra számítva szül, hanem magára és a párjára támaszkodva. Otthon meg addig marad a gyerekkel, amíg akar. Ha nem a semmire szül, megoldható.
2019. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
pontozzatok csak le szuperanyák! mit képzelek magamról, hogy állítom TÚLÉLTÜK?!
2019. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

6!


Mit kell túlélni a terhességen és a gyereknevelesen? Vagy valami háborús zónában éltetek ?

2019. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 nagyon okos vagy, ez csak téged minősít anyukám. olvasd el mit írtam 2.nak.
2019. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jujjuj ha egymásnak ugranak a szuperanyák! :D
2019. júl. 10. 10:53
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Mi is külföldön élünk de nem Angliában. Nem is értem a kérdésed, rengetegen vállalnak gyereket rokonok segítsége nélkül, nem feltétlen azért mert külföldön laknak.

Rossz viszony, elhunyt szülők, messze laknak, nem érnek rá, stb, ezer ok lehet rá h miért nem tudnak vagy akarnak segíteni.


Anyagi helyzeted, körülményeid nem ismerjük, nekünk nem jelentett gondot. Nyilván ha egy munkásszállón laktok, nem beszéled a nyelved akkor elhiszem h nehéz.

2019. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!