Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Lehetséges hogy terhes vagyok? Olvass tovabb

Figyelt kérdés
A kerdesem pontosan az lenne hogy lehetek e terhes? Kb 2-3 hete furcsán érzem magam, a melleim megfeszültek, nőttek és érzékenyek. A menstruációm késett egy hetet de hiába megjött továbbra is hányingerem van mint az előtt, ami egyre erősebbé válik. Rettenetesen fáradt vagyok, olyan dolgokban kimerülök amik eddig meg sem kottyantak. Sokszor a fáradtságtól is rosszul vagyok a hányinger mellett. Mi lehet az oka?

2019. jan. 20. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos látatlanban nem tudok biztosat mondani. Lehetsz beteg, de terhes is. Teszteltél már?
2019. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem, gondoltam várok még elmúlik a mensim
2019. jan. 20. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Szóval most megvan és azon gondolkodsz, hogy terhes vagy-e egy több héttel ezelőtti aktusból? Te jó ég...


Röviden: nem vagy terhes.

Hosszabban: jó lenne, ha utánanéznél az emberi szaporodásnak. Ha menstruálsz, nem történt korábban beágyazódás.

2019. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A mell érzékenysége jelezhette a közelgő menstruációt, a fáradtság, szédülés lehet vashiány miatt, ami mensi előtt/után nem ritka. A vitaminraktárjaid is lehet kiürültek, azért is érzed magad gyengének. Esetleg lappang benned valami betegség. Mindenképp csináltatnék egy nagylabort a helyedben.
2019. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Általában nem fordul elő, de anyukámnak megjott az első havija amikor már terhes volt és nagynénnyém is menstruált a 6. Hónapig ... de azert koszi
2019. jan. 20. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
A vérzés nem normális terhesség közben...
2019. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Miért van kb. háromhetente egy ilyen kérdés? Tényleg ennyire retardáltak az emberek?


Ha kíváncsi vagy hogy terhes vagy-e: TESZTELJ!

A terhes vagy és vérzel: ROHANJ AZ ORVOSHOZ!

Ha megjött a menstruációd: 95% hogy nem vagy terhes, ha mégis kétséged támadna, lásd az első pontot...És ha pozitív, akkor a másodikat... annyira nem bonyolult. Köszi.

2019. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor most mondok nektek valami érdekeset. Én is véreztem még az első hónapban. Időre. Igaz csak 3 nap volt. Azt mondta az orvos hogy ez még nem jelent bajt. Az egyik oldalon megtapadt a petesejt de a másik még levált. Ha valamiről nem tudtok az még nem biztos hogy nem létezik.

Kérdező sztem csinálj egy tesztet mert lehetsz terhes. Nekem is ezek a tünetek. Feszülő mell, émelygés

2019. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem mondtam, hogy nincs ilyen, azt mondtam hogy miért tőlünk kell kérdezni, mi honnan a vérből tudjuk, hogy ha ő menstruál attól még terhes-e? Ezenkívül meg ha terhesség során vérzés van, igenis orvoshoz kell menni. Az lehetséges, hogy néha normális, és nem találnak semmi problémát, de ha mégis? (és nagyobb százalékban ez történik)
2019. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!