Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinrezisztens kismamák,...

Inzulinrezisztens kismamák, hogyan tudtok hízni?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok. Nyilván tartom a diétát, nem szerettem volna az inz. rez. miatt elvetélni. Nem eszek fehér lisztet, cukrot, fehér tésztákat, stb. Egyáltalán nem vagyok kívánós sem. A doki a Merckformin xr 750-t megfelezte, egy szemet kell szednem naponta. 14.héttől ezt is leteszem, helyette Inofolic 2x1.

Egy dekát nem híztam, mwg fogytam is, pedig semmi hányingerem nem volt sosem. A doki rámszólt, hogy ne fogyjak. Ti hogyan tudtok nem fogyni?



2019. nov. 3. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inzulinos cukorbeteg voltam terhesen. Rám is rám szóltak, de ha betartottam a diétát, akkor fogytam.
2019. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a gyerek fejlődésére ez nem jelentett hátrányt? Nekem nem baj, ha nem hízok...
2019. nov. 3. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a cukrom teljesen rendben van, nem vagyok IR

12. Hétig fogytam

19. Hétre jött vissza...


/Előzőleg is így volt a vége a kiinduláshoz képest mégis 14 kg lett/


Úgyh lehet alkati is

2019. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én "csak" terhességi cukorbeteg vagyok, 28. Héten derült ki. Azóta én sem hízok nagyon, de amire én nekem nagyon kell figyelnem, hogy elég szénhidrátot vigyek be, különben ketozis áll be. Igyekszem sok barna rizst, teljes kiőrlésű cuccokat, tésztát, pékárut enni, ezen felül mást nem tehetek. Velem csak akkor "veszekednek" ha megjelenik a keton a vizeletemben, amit egy teszt csikkal ellenőrzök, az hogy hány kg vagyok az nem érdekelte egyik orvos sem. Bocsi ha tök trivialis dolgokat írtam le, aki amúgy is cukros lehet ezt mind amúgy is tudja
2019. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!