Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamáknak nem okoz...

20 hetes kismamáknak nem okoz gondot az alvás?

Figyelt kérdés
Hason alvós voltam,ugye az már nem megy! Háton nem ajánlatos, így marad az oldal fekvés! De nekem annyira fáj 2 oldalt a forgó csontom, és a combom hogy nem tudom már hogyan aludjak!
2019. nov. 3. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Én félig hason aludtam mindegyik gyerekkel. Vastag paplan a combjaim közé, így kialakult egy tér a pocakomnak, így nem nyomtam, a hátamnak mégis olyan volt, mintha hason aludtam volna. 😊
2019. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segít, ha kipárnázod magad. Lábad közé, pocakod alá párna és oldalt fekve. Erre a célra szokták megvenni még a szoptatós párnát. Elég macerás eleinte körbe barikádozni magad, de egy idő után

rutinszerűen fog működni :D

2019. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Én 21 hetes vagyok és már nem jó hanyatt sajnos. Oldalt szoktam ,de már elő is jött a csípőfájdalom. Pedig extra kényelmes, vastag matracunk van. Talán ha neked nem annyira puha vagy kényelmes, érdemes dupla matraccal is kipróbálni....
2019. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elvileg jó minőségű,nem olcsó matracunk van az szerintem nem lehet gond! Nekem is fáj a csípőm!

Gondolkodtam már hogy be kellene szerezni egy szoptatós párnát! Remélem azzal könnyebb lesz! Messze még a vége, hogy ne aludjak éjszaka!

2019. nov. 3. 11:09
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanígy vagyok,20 hetes koromtól, csak én most 26.ban, a baba is már olyanokat moccan, hogy képtelenség visszaaludni, ha egyszer mondjuk pisilni felkeltem. Hát ez van :)
2019. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
6 hetes terhes voltam, mikor vettünk kismama párnát, most 29 hetes vagyok és rég nem tudom elképzelni nélküle az alvást. Mivel ikreket várok, így félig hason sem kényelmes, mert bármelyik oldalra fordulok, az egyik csemete addig rugdos, amíg meg nem fordulok. Nekem most az jött be, hogy fekve guggoló pózba felhúzom mindkét lábam, és úgy fogom a combjaim közé a párnát.
2019. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Szoptatós párna. A Scamp nagyon jó. Nem zörög, csörög és kényelmes. Egyetlen hibája, hogy már kétszer ébredtem arra, hogy a férjemhez vándorolt 😅 én háton még simán alszok 22 hetesen, de szeretek átölelve,oldalt is lenni.
2019. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sose voltam háton alvós, de most valahogy mindig oda kerülök. A férjem meg állandóan felébreszt, hogy forduljak mert háton vagyok! Pedig így megy csak az alvás! 🤔
2019. nov. 3. 14:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ébreszt föl? Miért baj ha háton vagy, ha téged nem zavar?
2019. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Elvileg azt olvastuk hogy kerülni kell a háton alvást... 3.trimeszterben már végképp, de előtte is!

Ennek ellenére én nagyon jól érezem háton magam!

2019. nov. 3. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!