Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok....

29 hetes terhes vagyok. Kicsit ki van nyíilva a külső méhszáj és meg van rövidülve a méhnyak. Sajnos pontos értéket nem mondtak. Feküdnöm kell minnél többet, semmi megeröltetőt nem szabad csináljak. Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Ma elfeledkeztem magamról és leguggoltam pár másodpercre egy zsebkendő után. Nem éreztem semmit utána meg azóta sem, de nagyon megijjedtem, hogy nem-e csináltam valami rosszat vele. Lehet túlparázom de nagyon félek, hogy nehogy tovább nyíljon a méhszáj. Első terhesség és mindentől parázom.

2019. nov. 6. 09:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Uh te szegeny, kitartast! De siman kihuzhatod vele a vegeig,lattam ilyet.
2019. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a biztatást, nagyon jól esett. Iszonyúan el vagyok kenődve.
2019. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi okból nézik a mehszajat és mikor? Nekem egyszer sem néztek meg. Ez a 29. hetem...
2019. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az én orvosom a 12. héttől kezdte nézni. Azért, hogy nem-e rövidül a méhnyak vagy nyílik a méhszáj idő előtt.
2019. nov. 6. 23:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem 31 hetesen nézte először
2019. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszi az infót. Na akkor majd meglátom. Csak jó lenne ha szólnának előre mert akkor megfürdök mielőtt megyek.
2019. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!