Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzek sajnos tegnap òta,...

Vérzek sajnos tegnap òta, mindennek vége?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok nagyon az elején, tegnap orvosi vizsgálat után (terhesség megállapìtásra mentem) pár òrával elkezdtem enyhén vérzegetni. Majd reggelre erősödött. 9-től van renedelés a kòrházban jöttem sokkal hamarabb, de azòta is itt ülök. Már nem bìrom, annyira félek. Biztos vétélek? Görcs nincs.
2019. nov. 6. 11:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
8 mm-es petezsák volt és minden rendben volt akkor..ezért nem is értem. Lehet a vizsgálattòl?
2019. nov. 6. 11:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Vérezhetsz a vizsgálattól is, igen. Remélem csak erről van szó.
2019. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy annyira korai terhesség, hogy bármi lehet még.
2019. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha erősen vérzel, és görcsölsz is hozzá, akkor én sok jóra nem számítanék...
2019. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Enyhe vérzés? Volt rákszűrés? Nekem mondta a doki ne féljek ha pár napig kicsi vér jön.
2019. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rákszűrés nem volt. Nekem sok vérnek tűnik..de csak pisilés után van törléskor. Kaptam progeszteront meg valami vérzéscsillapìtòt és szigorù fekvés, táppénz. De az ultrahangon minden ùgy volt mint tegnap. Szòval reménykedek.
2019. nov. 6. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak kitartást tudok kívánni. Nekem 6. héten kezdődött a barnázás. Ugyanúgy ügyelet, progeszteron, pihenés. Nekem azt mondták mivel semmi kórosat, bevérzést nem látnak az uh-n esélyes, hogy csak egy kis tapadási rendellenesség, amit jó eséllyel a progipótlás orvosol. Egy hét kellett a teljes maszatmentességhez. Jelenleg 9 hetes vagyok és tünetmentes. Még egy hetem van a kontrollig, meglátjuk... csak reményem van nekem is, hogy minden oké odabenn.

A kisfiammal is így indult, még be is fektettek vele, végül egészségesen megszületett. De tény, hogy ha más a baj (pl vmi genetikai gond) a vetélést nem akadályozza meg a gyógyszer. Augusztusban volt egy kémiai terhességem, 5 nap késéssel végül megjött. Akkor azt mondtam jobb így, mintha később kiderül, hogy beteg vagy egyszer csak nem fejlődik tovább.

2019. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kitartás neked is. Remélem minden rendben lesz. Gondolom ha nem a progeszteron a probléma akkor hamarosan kiderül. :( Nagyon félek. Elképzelhető vajon, hogy 1-2 hét szogorù fekvés megoldja? Ha elmùlik a vérzés talán mehetek dolgozni? Van egy 10 éves kisfiam is..neki suli, edzés. Hozni vinni én szoktam. Férjemen kìvül más segìtségem nem igazán van, de ő a munakrendje miatt sokszor nincs itthon éjjel..nappal alszik, hétvégén is dolgozik.

2019. nov. 6. 16:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Kitartás

Minnél több pihenés


Én is így voltam, most 25 hetes a pocakomban.


19 hónap lesz köztük, tehát a nem emelés és pihenés nekem is nehéz volt.

2019. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pròbálok kitartani, de sajnos nem mùlik a vérzés. Már nem csak törléskor van..van pár csepp is pisi közben :( Nagyon félek.
2019. nov. 7. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!