Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajánlotok egész napos...

Mit ajánlotok egész napos hányingerre?

Figyelt kérdés

10 hetes kismama vagyok, és kb a 7.héttől egész nap hányingerem van (hála az égnek hányni nem hánytam eddig). Ha éhes vagyok vagy étkezés után vagyok, akkor rosszabb. Egyedül étkezés közben jobb, de ugye nem ehetek egész nap. :D Viszont elég hízékony vagyok, és így is már 2 kg jött fel rám (alapból sem vagyok nádszál, kb átlagos testalkat, de a terhesség előtt figyeltem az étkezésre és rendszeresen edzettem). Kicsit aggódom, hogy túlzott mértékben fog gyarapodni a súlyom (és itt nem feltétlenül az esztétikára gondolok, hanem a saját és a baba egészségére). :/

Tudnátok valami bevált praktikát, ami folyamatos evés nélkül enyhítené a hányingert?


2019. nov. 6. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyedül a kóla enyhítette a rosszullétet.
2019. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hideg kóla, hideg sprite, jégkrém (vizes fajta) és ropi, mazsola
2019. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És soha ne várd meg h éhes legyél
2019. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem semmi se volt jó.. Kb 16. héten elmúlt.
2019. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hideg cola, és a dobozost, mert az jobban buborékos.
2019. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a hideg citromos csapvíz segít kicsit. Semmit nem tudok meginni ami édes így a kóla is kilőve. Sőt bármi ami szénsavas csak ront a helyzeten.
2019. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annak ellenére hogy savas, az alma olyan szépen elvette a hányingerem. Illetve a vajas zsömle paradicsom karikákkal, semmi mással. Csak a zsömle, kenyér nem, és csak a vaj. Próbáltam rendes szendvicset mindennel, de csak a paradicsomot viseltem el.
2019. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
2 terhességemnél is a 12. hét utàn kezdődött a hànyingeres korszak, hànyàssal együtt (pl. útban az ovi felé, bokorba...), Ami jó volt, az a kóla, és igazàból az is jó volt, ha végre hànytam, akkor aznapra megszünt a kellemetlen inger.
2019. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így voltam. KB a 18.hétre múlt el, addig nonstop hányinger. Elég vacak volt. Én próbáltam sokszor keveset enni, az kicsit segített. Még a hideg tej. De csak kicsit...
2019. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Cocculine, B6 vitamin
2019. nov. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!