Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség tünet nélkül?

Terhesség tünet nélkül?

Figyelt kérdés

11 hetes terhes vagyok, a 3.lombikkal sikerült. 3 hete voltam utoljára uh-n, legközelebb bő egy hét múlva megyek a genetikaira. 4 hét alatt honnan tudhatjuk hogy minden oké, ha semmi tünet nincs. Se émelygés, se hányás, mellem egyáltalán nem érzékeny, nem nőtt. Utólag szerencsésnek mondhatom majd magam, de azért most vmi jel utalhatna a babára.

Mit gondoltok?


2019. nov. 9. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szia. En is 11 vagyok pont ma. Nekem sajnos van bőven hanyingerem, hányás, mell érzékenység szoval van tünetem. En 6 hetre kaptam legutobb időpontot, elmentem félidőben magan UH-ra, aztan vettem magamnak egy szivhangfigyelot, amin mar a 9+4 Heten megtalaktam. Azota 2 naponta hallgatom es megnyugtat, en is csak 25en megyek a genetikai uh ra.
2019. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt tünetem. De ha nem vérzel, nincs ok aggodalomra
2019. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: De jó, nem is tudtam, hogy már ilyen korán lehet hallani szívhangfigyelővel. Csak ha én meg nem találnám meg, azért idegeskednék. Bár ha lenne bármi tünetem is, nem aggódnék. Gondoltam h jövőhéten elmegyek egy uh-ra.. majd meglátom.


Másodiknak: Én is ebben reménykedek, bár ugye nem egy olyan sztori volt már itt is hogy egyszerűen megállt a fejlődés. Termeszetesen próbálok optimista lenni, de nehéz.

2019. nov. 9. 11:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg vérzés nincs, addig nyugodj meg. Szerintem ez jobb, mint várni a hányást.
2019. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekem van, soha semmilyen klasszikus terhestünetem nem volt. Nyugi! ❤️
2019. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az aggodalmad, de hidd el nem ezen múlik. Hányhatnál mint a lakodalmas kutya mégis előfordulhatna hogy elmegy a baba. Az hogy épp érzel tünetet az sem garancia semmire. Drukkolok.
2019. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek es tudom, hogy igazatok van. Biztos nem én vagyok így az egyetlen, csak idáig az út is rögös volt. De biztos minden ok, nemsokára kiderül. :)
2019. nov. 9. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén lombikos vagyok. Amikor sikerült én a 12.hétig hetente jártam uh-ra a saját magam megnyugtatása végett. A genetikai uh után megnyugodtam. Most vagyok 23 hetes.
2019. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, először is gratulálok. Másodszor meg, huh akkor végülis jól bírom. En egyszer akartam elmenni uh-ra, de lehet már az is elmarad. De megértem miért mentél olyan sűrűn... Lehet akkor nem aggódnék én sem.

További boldog babavárást!

2019. nov. 9. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 10 hetes terhes vagyok és idáig kb 9 alkalommal ha émelyegtem.

7 hetesen kb 4 napot, aztán 9 hetesen kb 5-6 napot.

Azóta megint semmi.

Szívhang 7 hetesen rendben volt! Néha félelmetes, ha én is rástresszelem magam, de inkább örüljünk! :)


Bár anyum kihangsúlyozta erre, hogy a terhesség nem 12 hét! Vagyis ne kiabáljam el. :D

2019. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!