Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség tünet nélkül?

Terhesség tünet nélkül?

Figyelt kérdés

11 hetes terhes vagyok, a 3.lombikkal sikerült. 3 hete voltam utoljára uh-n, legközelebb bő egy hét múlva megyek a genetikaira. 4 hét alatt honnan tudhatjuk hogy minden oké, ha semmi tünet nincs. Se émelygés, se hányás, mellem egyáltalán nem érzékeny, nem nőtt. Utólag szerencsésnek mondhatom majd magam, de azért most vmi jel utalhatna a babára.

Mit gondoltok?


2019. nov. 9. 11:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi Utolsó, igen mindig lesz min aggódni. Én nulla alkalommal émelyegtem... na jó talán 2szer de azt is este, szerintem csak sokat ettem. :) mert ugye étvágyam változatlanul van. Semmitől nem vagyok rosszul. Ami szerencse, tudom. Attól függetlenül még egy hét van az uh-ig, én már csak akkor nyugszom meg.
2019. nov. 11. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!