Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 heti kombinált teszten...

12 heti kombinált teszten fiút jósoltak! Másnak is kiderült már ilyenkor a baba neme és úgy is lett?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan volt mintha a zacsikat és a kis kukacot is láttuk volna,de ilyen korán nem is hiszem el.Másnak is volt ilyen?
2015. nov. 23. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
50 százalék az esély, hogy eltalálják. Ilyenkor még azért nehéz UH alapján megállapítani. De ha épp úgy mutatja magát, akkor persze lehet.
2015. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 hetesen gyakorlott uh-os jó géppel kisfiút tippelt, kislány lett :-)
2015. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!És ti is láttátok a kukacát?
2015. nov. 23. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

12 hetes, 6 napos uh-n fiút mondtak és fiú is. Már biztosra tudjuk, mert volt amniocentézisünk is ott látták a kromoszómáit:)


24 hkm

2015. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, látni véltük, de később kiderült, hogy a köldökzsinór volt.
2015. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egyértelműen látszott, aminek látszódnia kell egy kisfiúnál. A férjem szúrta ki, és aztán a doki 90%-ra mondta. Fiú lett. De úgy rémlik, hogy én a 13. hét környékén voltam.
2015. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11-14 hetesen mind a kislányoknak, mind a kisfiúknak ugyanolyan péniszkezdemény van a lábaközött, csak eltérő szögben áll. Kisfiúknak a vízszintessel 30 foknál nagyobb, kislányoknál 30 foknál kisebb szöget zár be. A kislányoknál ez a 14. hét után húzódik vissza. Ha van konkrét fotó róla, akkor jobban meg lehet tippelni. Egy gyakorlott szonográfus valóban meg tudja ilyen korán is mondani elég jó eséllyel, ha látszik a köldökzsinór is teljesen külön.


Barátnőméknél is megtippelték, láttam is felvételt róla, ami 12 hetesen készült, valóban ott volt a lába között a kis pénisz, ami kevesebbet zárt be a vízszintessel, mint 30 fok, és tényleg kislány lesz.

2015. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!