Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit meg tudnátok nyugtatni?...

Kicsit meg tudnátok nyugtatni? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés

Okt 8.án volt az utolsó menszeszem. Most novemberbe nem jött meg november 7.én teszteltem ami pozitív eredményt mutatott. Mai nap voltam a ultrahangon az orvos nem látott semmit. Vért vettek 822 a béta hcg értékem.

Kicsi még azért nem látta? Mondta h nem kizárható h méhen kívüli. Volt már 3 terhességem az elő elment a másik kettő egészséges babával zárult. Mind a 3 méhen belül volt.

Annyira aggódom


2019. nov. 10. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még korai volt menni, függ az orvos kitartásától és az uh gép minőségétől is, hogy mit lát ilyenkor, ezért szoktak 7-8. Hét körül menni.
2019. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nincs is nagyon mit látni..orvos mit mondott amúgy a hcg értékre? Miért mentél ilyen hamar?
2019. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dolgozom olyan helyen ahol terhesen nem lehet. És mivel pozitìv lett a tesztem elmentem h nézze meg. Csak ijesztget a méhen kìvüllel.
2019. nov. 10. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:

2 naponta nézess magánlaborban (Centrumlab, Synlab) hcg-t. Duplázódnia kell. Ha nem tesz meg, akkor lehet gyanakodni méhen kívülire is.

Egyébként korán mentél. 4 hetesen még nem látszik semmi, még petezsák sem.

2019. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1000 feletti ertekkel lehet barmit is latni uh-n.

Alatta nem igen. Ugyhogy koran mentel

2019. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon korán mentél. Ha nem dolgozhatsz, akkor addig írasd ki magad a háziorvossal.
2019. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!