Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy aggódom! Meg tudtok...

Úgy aggódom! Meg tudtok nyugtatni?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál. Kb.5hetes terhes vagyok. Azt mondta hogy 4mm-es petezsák sejthető. Minden rendben és méhen belül van. Kedden menjek megint. Hétfőn is voltam akkor még csak 23mm-es nyálkahártya látszódott. Úgy megvisel ez az egész. Aggódom hogy minden rendben legyen.Azt hittem ilyenkor már azért többet látni. Tesztjeim pozitívak tünetek vannak. Más is volt így?

2014. nov. 28. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek ilyen aki nagyon korán megy. Sztem a 6. hét előtt felesleges menni.
2014. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De a legjobb amúgy ha vki 8-9 hetesen megy akkor szívhand is van. Most csak magadnak csinálsz stresszt az meg bizony nem jó.
2014. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy korán mentem de muszáj voltam elmenni mert a munkaköröm miatt nem dolgozhatok várandósan.
2014. nov. 28. 17:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilenkor meg olyan kicsi a baba, hogy orulj, hogy egyaltalan latszik. Ne parazz ez normalis! Azert kell egy het utan ujra menni, mert meg tul fiatal a terhesseg es sok adat ami kell a dokinak nem merheto illetve igy pontosabban betudja merni a korat, es a fejlodesi szintjet. Ne stresszeld magad, tok felesleges!

22hkm

2014. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Szedj folsavat és nyugi. NEM TUDSZ MIT CSINÁLNI. Hiába aggódsz, attól nem lesz jobb. Innenstől a baba fejlődik szépen magától, nincs befolyásod sok mindenre, de a stressz nyilván nem jó.

És akármilyen nehéz is, tényleg várj két hetet. (Nekem is nehéz volt várni, de megérte, volt szívhang.) Minden rendben lesz!

2014. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Igyekszem meg nyugodni! :) Remélem kedden már minden jó lesz! :)
2014. nov. 28. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szia

először(férjem kérésésre)4hetesen mentem,épphogy a mensim elmaradása után 2-3 nappal.

14mm-es megvastagodott nyálkahártyát látott.

két héttel később 6hetesen,volt egy huszonvalahány mm-s petezsák szikhólyaggal.

egy héttel később 7 hetesen állapították meg a terhességet,akkor volt egy 9mm-es embrióm :)

36hkm

2014. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Aranyosak vagytok. Már egy kicsit jobban érzem magam! :) Mindenkinek jó pihenést és minden jót kívánok! :)
2014. nov. 28. 18:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Viszont neked is! :)
2014. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! 4+5 hetesen 2 mm-es petezsák gyanúja volt, 5+1 hetesen 4 mm-es szabályos petezsák (hüvelyi uh-val). Először azt mondták, hogy kicsi, lehet fiatalabb terhes vagyok, vagyis később volt a peteérés. Viszont tényleg nem tudnak ennél többet mondani, én is korán mentem. Aztán rá 3 hétre hívtak vissza, az jövőhét péntek. Én már nagyon várom, de nem kell izgulni az csak rosszabb.
2014. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!