Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vaskészitmenyt szedtek...

Milyen vaskészitmenyt szedtek terhesség alatt és mennyit?

Figyelt kérdés

Nekem először a maltofert ajánlották, de a mellekhatasa kellemetlen hasmenést okozott mindig

Így kértem másikat a FERROGRAD FOLIC tablettát szedem, napi egyet. Ám legutóbbi vereredmenyem így is azt mutatta hogy kevés a vas

Viszont mikor belgyógyászaton jártam akkor az ottani doktornő azt mondta hogy ebben van a legtöbb vas és nem ajánlja hogy többet kelljen szedni

A háziorvosom szerint meg lehet emelni.


2019. nov. 10. 23:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy mit szedsz, de a vas nagyon nehezen szívódik fel. Éhgyomorra kell bevenni, c vitaminnal együtt, és 2 órán belül nem szabad koffeint fogyasztani. Én ferretabot szedtem.
2019. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam Maltofert/Neoferrofolgammát szedni, mert így is borzalmasan székrekedéses vagyok, viszont elkezdtek esni az értékeim. A kezdődő vérszegénységet a Kreuterblut szirup nekem gyönyörűen szinten tartja, még feljebb is tornászta, szóval most a normál érték alsó határán vagyok. Remélem így is marad, egyelőre csak jókat tudok mondani róla :)
2019. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Neo Ferro Folgamma, napi 1 szemet szedek.
2019. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!