Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek sikerült egy...

Kismamák, nektek sikerült egy kicsit megnyugodnotok, amikor letelt a 12 hét?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 16:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor jo :D ezért nem is értem, miért hivjak ezt a legcsodálatosabb időszaknak egy nő életében, ha kb mindenki vegigizgulja az egészet :)
2019. nov. 12. 23:09
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem. A 20.hét körül egy picit megnyugodtam, tudtam élvezni, most a vége felé megint sokat aggódok.
2019. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én minden vizsgálat elött izgulok vérnyomás egekbe :) ,akkor nyugszom meg ha mondja az orvos minden rendben.Persze következő vizsgálatnál kezdődik elöltől:).De szerintem ez így normális.Most,hogy mocorog már azért jobb mert így tudom,hogy minden rendben és aktív.

25hkm

2019. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
En sem ertem kerdezo. Total stressz az egesz. Hogy lenne mar csodalatos?! Max olyan szempontbol hogy a semmibol egy emberi leny lesz. Ez a resze tenyleg egy tudomanyos csoda. De a stressz... na az nem 😃
2019. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg a legcsodálatosabb... Oké, van hogy itt fáj ott fáj, de ez egy természetes folyamat. Nyilván izgul az ember minden vizsgálat előtt, de ez így van minden más orvoslátogatás alkalmával! Én mindig mérföldköveket tűzök ki magam elé, hogy csak addig ne legyen gond. Jelenleg 21+4 hetes vagyok, alig várom hogy 27 hetesek legyünk és kezdődjön a 3. Trimeszter.
2019. nov. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én izgultam, hogy PCOS mellett sikerül-e, aztán örültünk a tesztnek, 5. héten barnázás, tiszta idegbaj, de a gyerekkel minden rendben, 4 hét alatt múlt el, akkor megint kis nyugi, majd a 11. héten piros vérzés - szívinfarktus... de szerencsére a babóval rendben volt minden, pár nap alatt elmúlt, de fekvés. Aztán a progeszteron túltolás miatt sugárhányás a 12. héten, kb két hét nyugi kellett, hogy megint megnyugodtak. 16. héten időnként keményedni kezdtem, ismét aggódás, aztán doki megnyugtat. Most vagyok a 20. héten, gyakoribbá váltak a keményedések a gyógyszerek ellenére, megint para...


Tiszta hullámvasút, én már nem is reménykedem, hogy "na, innentől nyugi lesz", mindig jön valami. Majd ha megszületik és tényleg minden rendben.

2019. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!