Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamàk sikerült...

Túlsúlyos kismamàk sikerült teherbe esni, hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
Sikerült hamar teherbe esni? Minden rendbe volt terhesség alatt? Hogy viseltétek?
2019. márc. 24. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Elsőre sikerült, 26 hetes vagyok. A vészes hányást leszámítva ami a 8-15 hét között kínzott, nagyon jól viselem :)
2019. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Harmadik próbálkozós hónapban sikerült. 180/100 kg vagyok. Szedtem már előtte az Elevitet, és egészségesebben étkezem, többet mozgok. Egyelőre a terhesség elején vagyok, szóval a minden rendben egyelőre csak remény :) Jól viselem, néha beleszúr a hasamba, de ez normális, szedek rá magnéziumot.
2019. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
125 kiló vagyok, 37 hetes terhes, 172 cm magas 115-el kezdtem a terhességet. 2. Hónapban sikerült a baba, de sajnos missed ab lett, utána majd csak a 7. Hónapban sikerült. Végig jól voltam, sokáig nem is híztam, 1x sem hánytam. Jól viselem.
2019. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Az elsőre éveket vártunk, a második az első hónapban megfogant. Mindkettő terhesség álom volt, minden labor tökéletes, semmi rosszullét, a legnagyobb problémám az volt, h nem értem el a bokámat a hasamtól és emiatt szőrös maradt. 😂
2019. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm nektek! Mi most álltunk rá a babaprojektre majd áprilisba kiderül hogy sikerült-e elsőnek, kiváncsi voltam hogy a túlsúly ellenére ki hogy viselte, énis odafigyelek az étkezésre!

Valaki szedett màr babatervezéskor vitamint? Bevàllt?

2019. márc. 25. 08:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok. Akkor drukkolok hogy összejöjjön mihamarabb! :) az a lényeg, hogy terhesvitamin, és több mozgás. Én pl amióta megtudtam hogy terhes vagyok jobban odafigyelek magamra. Minden nap sétálok ha lehet, és kimegyek az udvarra dolgozni. A sok hipervékony szupermamira meg ne hallgass, mert az egyik túlsúlyról szóló kérdésem alatt ízekre szedtek és kíméletlenül bunkóak tudnak lenni, persze csak névtelenül.
2019. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így van kedves utolsó. Az elő babámnál én is vékony voltam, 60 kilóval kezdtem a terhességet. Ennek ellenére sem bántottam soha senkit a súlya miatt, egyszerűen örültem, hogy nekem nincs problémám vele. Aztán terhesség végére 20 kiló maradt rajtam. Aztán a következő gyereknél megint 20. Aztán olyan munkahelyem lett, hogy megint feljött 20 kiló. Senkit nem okolok, csakis magamat, tudom, hogyha jobban odafigyeltem volna akkor nem lennék ekkora. Most a 3. Babámnál az volt a cél, hogy sokat ne hízzak. Ez a 10 kiló tudom, hogy szüléssel lemegy, mind 2x lement. Fele víz, eléggé vizesedek. Nem tudom miért kell egyeseknek lepontozni. Nem ártunk senkinek azzal, hogy túlsúlyosak vagyunk. Bábám is jól van a hasamban, köszöni szépen. Minden értékem tökéletes.

Boldog babavárást mindenkinek. :)

3. Válaszoló voltam

2019. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!! Nagyon kedvesek vagytok!

Ki melyik terhesvitamint ajánlja?

2019. márc. 25. 11:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénre válogatja :) Mindegyik hasznos a kismamának, de van aki egyiktől-másiktól hányingeres lesz. Nekem eddig az Elevittől nincs bajom, ugyanúgy ajánlom mint amiket ismerőseim szednek: Femibion, Gravida...
2019. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is babaprojekten vagyunk.Januárba vetéltrm el harmadszor,előtte 2 évig nrm jött össze.Elevitet szedtem,de most abba hagytam,mert elkezdtem az inofolicot,ugyanis nekünk az segített teherbe esni 2 év után.Sok sikert nektek!
2019. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!