Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti beadatjátok az...

Kismamák ti beadatjátok az influenza elleni oltást?

Figyelt kérdés
23.hétbe járok. Ma voltam a házi orvosomnál, aki nagyon be akarta adni nekem az influenza elleni oltást. Mondtam neki, hogy még át gondolnám. Tudom, hogy semmi baja nem lenne tőle a babának , de soha nem adattam be, miért most kezdeném? Már dolgozni sem dolgozom , így a tömeget is fogom tudni kerülni . Nektek mi a véleményetek?
2019. nov. 15. 14:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%

Beadattam mindharom terhessegem alatt es amugy is felveszem az oltast minden evben. A gyerekeim is mindig megkapjak.

Johet a nullazas. 😄

2019. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 khniki ***** válasza:
88%
December végén estem teherbe, semmit bem adattam be, nem is voltam egyáltalán beteg egész terhesség alatt - azóta sem. Pedig gyerekek közt dolgoztam.
2019. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
Úgy tudom terhesen nem javasolják mert halvaszülést okozhat. Pont múltkor olvastam hogy írta valaki hogy két terhes ismerősét oltották be mindkettő elvesztette a babáját, ha jól emlékszem egyikük a 20. hét a másikuk 38. hét környékén.
2019. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem.

Hál istennek nem kaptam el ilyet már vagy 10 éve. Tavaly gondoztam, ápoltam, puszilgattam, hozzá bújtam a páromhoz, influenzas volt, semmi bajom nem volt. Nagy tömegbe nem járok, rengeteg vitamint szedek. Azért így terhesen van egy kis félsz bennem, de nem akarom beadatni. Ha sok ember között kellene forognom nap mint nap, meg tömegközlekednek, akkor igen.

2019. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesség előtt adattam be, aztán koraterhesen elkaptam. Persze lehet, hogy az egy másik 40 fokos lázzal és végtagfájdalommal járó felsőlégúti fertőzés volt... de a baba jól kapaszkodott. A másodiknál nem adattam be.
2019. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltam még influenzás.

Nem is oltattam be magam soha.

Most sem fogom.

Nem vagyok oltás ellenes, de magunknak ezt nem tartom szükségesnek

2019. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
13-as,kamu,hoax sztorikat ne terjessz, biztos h nem az oltastol haltak meg a babak,ilyen nincs, elolt oltoanyag,nincs benne semmi olyan.
2019. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem nem adattam, ès a gyerekemet sem veszèlyeztetnèm ilyen vacakkal.
2019. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a háziorvosom mesélte h ö beoltotta saját magát és 3 hétig fetrengett a mellékhatásoktól, magas láza volt stb. Abszolut ellenezte h beadassam magamnak terhesen (meg úgy egyáltalán bármikor).
2019. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megosztóak igaz, de azt hiszem nem most kezdem el, hogy beadassam! Mindenkinek csodás babavárást kívánok! 😊
2019. nov. 15. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!