Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a duphaston mikor...

Nektek a duphaston mikor mulasztotta el a vérzést/barnázást?

Figyelt kérdés
Szerdán kaptam 3x1 napi bevétellel Duphastont, Nospa-t és MagneB6-ot, mert véreztem. Nektek mire múlt el tőle? Tegnap csak barnáztam, de ma megint van pici vérzésem, mire múlik el teljesen?
2019. nov. 15. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én utrogestant kaptam, már 5 napja de minden nap barnázok egy kicsit. Nagyon aggódom mi lesz, de még annyira korai a terhesség, hogy nem tudnak többet tenni.
2019. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én utrogestant kaptam.Az elején volt pici vér,aztán barnába ment át.1 hétig tartott.

30hkm.

2019. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Progesterone Exeltist kaptam, kb 4-5 nap alatt mùlt el. Szigorù fekvés mellett. Neked ezt mondták? Pihensz sokat? Csak pisilni és zuhizni kelek ki..táppénz.
2019. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy hétfő este kezdtem görcsölni és pecsételni, akkor a 3x1 szerda reggelig volt jó. Akkor visszajött a barnázás és mivel az orvosommal abban maradtunk, hogy ha bármikor visszajön emeljek az adagon így 3x2-vel folytattam tovább, így is kellett 1,5-2 nap míg elmúlt.
2019. nov. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!