Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Később fogant a baba? Kicsi...

Egy kérdés kérdése:

Később fogant a baba? Kicsi petezsák

Figyelt kérdés

Van egy kisfiam, és 2 vetélésem volt. Vizsgálatok kiderítették hogy Leiden mutáciom van.

Most újra terhes vagyok. szúrom magamnak vérhígítót.

De szept 22-en volt az utolsó mensim. De elkezdtem vérezni, kórház, megvizsgáltak ott a petezsak 5 mm volt. Progit írtak,és rutascorbint. Elmúlt a vérzés.tegnap voltam dokinál, ő mért nekem 7 hét 5 napos, 13 mm-es szabályos petezsákot lát, de embriót még nem.Azt mondta hogy egy hét múlva kontroll.

Kérdés:

Volt már valakinek ilyen esete, vagy van tapasztalata?

Vagy tényleg későn fogant meg a pici?

De ha baj lenne akkor nem nőtt volna a petezsak, nem?

Vagy akkor is nőne? Van remény még?

Akkor a 13 mm-es szabályos petezsák hány hetesnek felel meg?

Köszönöm



2019. nov. 16. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5-6 hetes terhességnek felel meg. Mikor lett pozitív a teszt?
2019. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Okt 23-an kellett volna megjonnie. És

Okt 18 -an halvány pozitív lett a teszt. Most Hétfőn és csütörtökön is csináltam tesztet, az már nagyon erős pozitív lett

2019. nov. 16. 09:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Az 5 mm-es petezsakot mikor mertek?

Mennyi ido telt el a ket uh kozott?

Abbol is ki lehet indulni, bar igy elsore a pozitiv teszted alapjan nem foganhtott sokkal kesobb...


Tudom milyen erzes ketsegek kozott penni, nekem 4 vetelesem volt. Most annyit tehetsz, hogy amennyire lehet eltereled a figyelmed egy hetig, mert a konteollon mar tenyleg egyertelmuen kiderul, hogy mi a helyzet.

2019. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A két uh között 8 nap telt el.

Nagyon nehéz. Próbálok pozitív lenni, de már nehéz. Köszönöm szépen

2019. nov. 16. 09:36
 5/13 A kérdező kommentje:

Neked a 4 vetélés hogy volt? Ha szabad kérdezni?

Hogyan történtek, vagy mi okozta?

Nőtt neked is a petezsak?

Vagy az nem?

2019. nov. 16. 09:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia, a petezsák 8 nap alatt pont annyit nőtt amennyi elő van írva, viszont nekem is szept 19én volt az utolsó mensim, de 7+3 naposan 28 mm petezsák és 13 mm embrió volt már, lehet hogy nálad lassabban nő, ne aggódj, tényleg próbáld elterelni a gondolataidat😉
2019. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Nekem nem a legelejen voltak a vetelesek, hanem jellemzoen az elso trimeszter vegen, 10-12 het korul. Az elejen altalaban normalisan indult minden, volt petezsak, amikor kellett, embrio latszodott betoltott 6 hettol szivmukodessel es nottek is egy darabig rendesen.

Kisebb pecsetelessel, verzessel kezdodtek a gondok 8-9 het kornyeken, akkor meg mindig volt elo embrio, majd jellemzoen 1-2 heten belul utana elhaltak.

Nekem MTHFR mutaciom van, raadasul az a fajtaja, aminel egyertelmuen nincs bizonyitva, hogy okozgat vetelest es veralvadasi problemam sincs. De igy is probalkoztak a dokik ezzel is, azzal is, verhigitoztam is, progi, stb, de veteles lett azoknal is.

Vegul ataltam termeszetes B vitamin keszitmenyekre es honapokkal kesobb terhes lettem ismet, minden a legnagyobb rendben volt vegig, a baba ep es egeszseges, most mar egy eves. Semmilyen mas kezelest nem kaptam annal a terhessegnel.

De a Leiden teljesen mas ugye.

Soha nem derul ki, hogy mi segitett, vagy segitett-e egysltalan valami, vagy csak igy alakult...


Kitartas es tenyleg hanyagold a dolgot egy hetig, amennyire csak tudod.

En az osszes elso trimesztert ugy veszeltem at, hogy direkt nem foglalkoztam az egesszel es tudatosan tereltem a figyelmem, mert ebbe a varakozasba, aggodasba tobb veteles utan bele lehetne orulni...

2019. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a biztatást, megpróbálom elterelni a figyelmemet.

Szerdán írok hogy mi lett.

Köszönöm. Szép napot 😊

2019. nov. 16. 14:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Van fejlemeny? Voltal uh-n?
2019. nov. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen voltam 15-en a dokimnál. Ott mért 13mm-es petezsákot, de üres a petezsak.

Mondta hogy szerdán 20-an uh a kórházba, ott mértek 18mm-es üres petezsakot :(

1 hét múlva kontroll, jövőheten megyek kedden uh-ra. Ott mondták hogy ne nagyon reménykedjek mert ilyenkor már szokott lenni benne vmi. :(

Hívtam a dokimat, ő mondta ha üres lesz újra akkor műtét 😭😭

Ennyi van még.

Köszönöm az érdeklődést

2019. nov. 23. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!