Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mutatja ki a lehető...

Mikor mutatja ki a lehető legkorábban a teszt az esetleges terhességet ha mult vasárnap nem védekeztünk? Pont ovuláltam elméletileg.

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem mostantol 1 hét.Azt írtad mult hét vasárnap történt.Tehát onnan 2 hét,mostantol 1 het.Megint első voltam.
2019. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10es gratulálok a babához! :)
2019. nov. 22. 14:03
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm!Sokat vártunk rá.Neked drukkolok!
2019. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az elsőt meg nem értem, mirefel pontozta le valaki nagyokos, amikor szerintem jó valaszt adott. Ugyanazt irta, amit a többiek, hogy egy hét múlva már latni fogom, ha baba lesz a dologban. Hiszen leírtam, hogy maga a védekezés nélküli aktus múlt vasárnap történt, tehát azóta mar eltelt 5 nap,mindjárt 6. Egy hét mulva már 13 nap fog eltelni, ergo a mondandója ugyanaz neki is.


Mindenkinek zöldet adtam.

2019. nov. 22. 14:55
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az is en voltam,a 31 hetes :))..én sem értettem,de nem is baj.Szerintem félre értették,azt hitték h.pé-től egy hét.
2019. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%

predictor early nekem is bevalt.

Én nem bírtam már kivarnox és 4 nappal a várt menstruáció előtt megcsináltam, pozitív lett. Csak még nem éltem bele magam, mert még lehet kémiai terhesség is...

De szerencsére nem jött meg és most várjuk mi is a babát.

2019. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!