Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hónapig dolgoztál?...

Hányadik hónapig dolgoztál? Mi volt a munkád?

Figyelt kérdés
Hogy bírtad?
2019. nov. 23. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Projektvezető voltam, magas pozícióban, nehezen bírtam a stresszt, így a 7. hónaptól nem dolgoztam. Az állandó keményedés alább hagyott, amint szabadságra mentem.
2019. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%

4. Gyárban voltam operátor (innen már pozitív tesztkor el szoktak menni táppénzre, de maradnom kellett ha akartam gyedet)

Jól bírtam, csak nagyon nem egészséges itt, pláne 4 műszakban

2019. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
8.hónapig. Laborban dolgozom. Már nem tudtam rendesen dolgozni a pocakomtól a végén, ezért mentem el táppénzre.
2019. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Kedden még dolgoztam, szerdán szültem (indított volt túlhordás miatt. Hr projektmenedzser vagyok.
2019. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Én Ausztriában élek, itt ha minden rendben, akkor a 32. hétig kell dolgozni. Nincs olyan, hogy a nőgyógyász papírt ad táppénzhez és onnan Hawaii, mert ugye adhat, de itt nagyon komolyan veszik ezt, ha ad ajánlást, akkor tovább kell menni egy 3 erre szakosodott orvos általi felülvizsgálatra, csak tényleg indokolt esetben vesznek ki a munkából, de ha így van, akkor a teljes fizut adják végig. Szóval elvileg a 32. hétig dolgoztam volna benzinkúton, de volt még bent 4 hét szabim, én kivettem, így a 28. hétig dolgoztam. De mondjuk nem is volt baj, mert minden szärságot kellett csinálni, az alsó polcok mosogatásától (amit a hasamtól alig tudtam, marha kényelmetlen volt) az ablakpucoláson át minden baromságot.
2019. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
30. Hetig, gyorsétteremben , mar nem fertem el a hasamtol, meg a többiek se fértek el tőlem, foleg hogy extran figyeltek hogy ne jönnének nekem.
2019. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
7. hónapig. Az elején veszélyeztetett voltam, majd a 12. hét után vissza mentem dolgozni, de a 28 hétre ismét rosszabbul lettem így beadtam a derekam. Még egy hónapot akartam dolgozni. Laborban dolgoztam.
2019. nov. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

37. Hétig.


Autókereskedésben ügyfeleztem, új embereket tanítottam be, sok/sok papírmunkát végeztem.

Ügyféltérben dolgoztam.


Nagyon jól birtam.


De msot azt mondom nem érte meg, kellett volna többet készülnöm fejben a babára.

2019. nov. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Tubarózsa ***** válasza:
74%

32.hétig dolgoztam(39+4re szültem). Autóbuszvezetőként dolgoztam/dolgozok. Jól bírtam, nem voltam rosszul stb. Meleg sem okozott különösebb gondot. (Melóba még a meleg előtt és már meleg után jöttem-mentem, a buszba meg volt klima)

29N

2019. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
38. hétig. Felszolgáló voltam.
2019. nov. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!