Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt vetélése, hogy...

Akinek volt vetélése, hogy élte meg az utána lévő terhességet?

Figyelt kérdés

5 hetesen vetéltem el. Az oka nem derült ki.

Most ismét babát várok, próbálok nem izgulni de bennem van a félsz! Minden hasfájásnál félek, hogy nehogy baj legyen...

Nektek volt tünetetek vetélés utáni babaváráskor?

Nyugtassatok meg, pozitív történetek szeretnék látni. ❤️


2019. nov. 26. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 is volt,6,5 és 8 hetesen.Egyszer kellett műteni.Az 5 és 8 hetesnél fájt a hasam mint mikor meg akar jönni.Bementem a vécére és véres lett a papír.A 6 hetesnél rosszul voltam előtte 1-2 nappal.Nem tudtam megfogalmazni mi bajom,csak szarul voltam.Itt kellett műteni,mert bent maradt a petezsák.Most 32 hetes vagyok. :)) Ez nem tudom pozitívnak számít e?
2019. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy próbáltam nem a vetélésre gondolni,de az eleje nagyon rossz volt,alig mertem vécére menni,nehogy véres legyen a papír.Te hány hetes vagy?
2019. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Missed ab után két gyereket szültem, nem volt probléma. Utólag valószínűnek tartom, hogy a pajzsmirigy-alulműködésem miatt ment el az első baba. A következő terhességek előtt és alatt kaptam hormonpótlást.

Terhesség alatt egyszer nagyon fájt a hasam, be voltam tojva rendesen. Aztán a dokim megvizsgált és rájött, hogy egy korábbi műtét helye fájt, ahogy nőtt a hasam. Nemsokára el is múlt a fájdalom. Más gond nem volt.

2019. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 15 hetesen vesztettem el az elsőt. A következőnél próbáltam nem ezzel foglalkozni, tudatában voltam, hogy nyilván baj volt a babával, így jobb, hogy nem született meg. Kb. 20. héten kicsit véreztem, 1 hétig kórházban voltam, de csak megfigyeltek. 39. héten teljesen egészséges fiam született, nemsokára 28 éves lesz. Aztán később született még 2 húga, velük teljesen eseménytelen terhességem volt, csak szülni mentem be.
2019. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20. héten veszítettük el az ikerbabáinkat.

A következő terhességem az elejétől a végéig nagyon problémás, szörnyűséges volt. Ugyanazt éltem át, mint az Ikreknél, de a kislányomat sikerült megmenteni.

8 hónap rettegés volt, minden mentális, és fizikai erőmet (6 hónapot feküdtem szigorúan) felőrölte, hónapokba telt, mire összeszedtem magam.

Most úgy néz ki, újra babát várok. Remélem, tényleg minden terhesség más, mert az előzőeknél már csak jobb jöhet.

2019. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a vetélés utáni terhessegem nem volt felhőtlenül boldog, nagyon gorcsoltem es iszonyatosan vereztem, azt hittem megint mindennek vége. De “csak” annyi, hogy iker terhesség volt, es az egyik baby elment... de a masik itt szuszog mellettem 🥰
2019. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!