Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma mennem kell vérvételre....

Ma mennem kell vérvételre. Félek a tűtől és mindig befeszülök miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Mi lesz szulesnel? Mikor vagnak,repedsz,meg gerincbe szurnak. Bocs,de annyira szunyogcsipes egy vervetel. Ne nezz oda :)
2019. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi

Most hogy olvasom soraidat belegondoltam és eltorpult mellette a vérvétel :D

2019. nov. 28. 11:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Plusz a terhesség során nem egyszer kell menni vérvételre...jobb ha hozzászoksz vagy kitalálsz magadnak egy rituálét, ami segít megnyodni előtte. Én mindig megkérem a nővért, hogy ne csak letörölje de kicsit dörzsölje meg a szúrás helyét és szóljon amikor szúrni fog, ne érjen váratlanul. Ez tud például segíteni.
2019. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha felsz tőle, akk tényleg ne nézz oda!!! De máskülönben kimerülni ezeket nem tudod sajnos. Vagy vegyél lidocaint es előtte fújd be magadnak, hogy kicsit elérzéstelenítse azt a területet.
2019. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
*kimerülni=kikerülni
2019. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sssaszem ***** válasza:
Végül is hogy sikerült a vérvétel?
2019. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sssaszem ***** válasza:
Egyes kérdezőnek igaza van, máskülönben, ha ennyire félsz a vérvételtől, akkor ne szülj gyereket ilyen egyszerű az élet. Más is van a világon nem csak a szülés. Itt a lehetőség, hogy éld úgy az életed, ahogy akarod. Annyi szabadságod van gyerek nélkül, mint gyerekkel. A gyerek mellet nincs ennyi szabadságod, úgyhogy használd ki a lehetőséget, amíg élsz. Életed végéig van szabadságod. Ne szülj gyereket, ha ennyire félsz a vérvételtől.
2020. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sssaszem ***** válasza:
Uram, add, hogy ne kelljen szülnöm, nem akarok gyereket. Te se szülj, ha ennyire félsz a vérvételtől, meg magától a szüléstől. Én is félek egyenesen rettegek, sok herce-hurca meg ott van a gyermekágyas időszak.
2020. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves szavakat is. Már 33 hetes vagyok, egy kicsit elkéstem ezzel a ne szüljek dologgal. De köszönöm tényleg.
2020. ápr. 13. 19:44
 10/15 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Akkor miért vállaltál be gyereket? Ha szülés nem lesz jó élmény, akkor majd azt mondod, hogy ez a gyerek nem kell. Bárcsak nem mentem volna feleségül hozzád?
2020. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!