Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezelt pajzsmirigy alulműködés?

Kezelt pajzsmirigy alulműködés?

Figyelt kérdés
Most derült ki hogy terhes vagyok mert a múlt hónapban még véreztem, de már 8 hetes vagyok. Endokrinológus 2 hét múlva tud fogadni a nőgyógyász annyit mondott hogy addig szedjem az eddigi adagot. Lehet baja a kicsinek azért mert nem lett állítva még a gyógyszeren? Az utolsó tsh mérés 1.9 volt.
2019. jan. 21. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most,31 hetes terhesen vált szükségessé a gyógyszer állítása.Eddig tökéletes értékek voltak mindig,most pedig megugrott kicsit.

Ne aggódj,ha eddig is jó volt az eredményed(márpedig az 1,9 jó),semmi baj nem lesz.

2019. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háromszor voltam terhes Letrox mellett, egyszer kellett módosítani icipicit rajta, az is szülés előtti hetekben volt. Plusz első trimeszterben mindig felpörgött a pajzsmirigyem, akkor alsó határérték közelébe ment a TSH, de nem nyúltunk egyből az adaghoz, mert második trimeszterre mindig magától visszaállt a terhesség előtt beállított értékre.
2019. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Annyira ráparáztattak. Autista lesz ha nem állítják a gyógyszert meg ilyenek. Most azért kicsit megnyugodtam.
2019. jan. 21. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne paráztasd magad feleslegesen,nem lesz semmi baj!

2hét múlva mész az endodokihoz,előtte gondolom úgyis mész egy vérvételre hogy friss véreredményed legyen.

Nekem is 2 körül mozgott a TSH-m,egészen a 3.trimeszterig,most megugrott 4,9re (mely már gyógyszer változtatást igényel).De mondta a doki,mikor voltam nála,hogy ne lepődjek meg ha a következő eredményem magasabb lesz.

1es voltam

2019. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!