Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a trend, h 20-23 évesen...

Ez a trend, h 20-23 évesen szülnek a lányok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 17:51
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Hát komolyan masra szüli a gyereket általában az ilyen nő, akinek mehetnéke van ...
2019. dec. 3. 18:48
 22/36 anonim ***** válasza:
50%

Sosem volt igényem a bulizásra, dolgoztam, tanultam amennyit akartam eddig, ezt ezután is fogom tudni folytatni.

21 évesen szültem a kisfiam. Sokkal boldogabb vagyok mint az az ismerősöm aki 40 évesen szült. Semmi türelme a gyerekhez, a kicsi egész nap a képernyők előtt ül mert az anyja nem szeret vele játszani.

2019. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom a 24 évemmel még nem lógok ki a sorból. 18 évesen egyetemre mentem, mellette már dolgoztam, rendesen bejelentve, mire szültem már 3 év munkaviszonyom volt. A lakásért tény, hogy nem én dolgoztam meg, örököltem, de bármikor gondolkodás nélkül visszaadnám ha a szüleim még élhetnének. 19 évesen ismertem meg a férjem, 21 voltam mikor összeházasodtunk és 24 mikor született a lányunk. Nem volt igényem ‘bulikázni’ mert a szüleim elvesztése miatt korán fel kellett nőnöm.
2019. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
84%

20 évesen szültem, szerintem tizedannyit jártunk el a férjemmel a gyerek mellől, mint a harmincasként szülővé való ismerőseink. Évi egy-két mozi, színház, ennyi.

Úgyhogy ennyit arról, hogy a fiatal szülő inkább szórakozna.

2019. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem, mi a gond, a 20-23 éves korosztály már felnőtt. Inkább az lenne a baj, ha 16 évesen szülnének sokan...

Az anyagi biztonság van, ahol 40 évesen sincs meg, máshol meg már 20 évesen van munka meg lakás.

2019. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező troll.
2019. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem neked nincs életed és csak irigy vagy azokra akik boldog kapcsolatban élnek és ilyen fiatalon is képesek megállni a helyüket. Tuti kis besavanyodott szűz p*csa vagy. 😂
2019. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
97%

Egyebkent biztos vannak kivetelek, de en nem ezt latom, hogy ilyen koran szulnenek a kornyezetemben.


Ha az en korosztalyomat nezem, 30 vagyok. En most fogok szulni, noverem iden szult(33), baratnomnek egy eves a gyereke (31), masik baratnom szinten most szult (30).

De ha hozzaveszem azokat az ismeroseimet akoknek van gyerekuk mar 30 korul naluk is azt mondanam 25 volt aki legfiatalabban szult. De az atlag az 27-30 korul.


Aki kiveteleket tudok es 25 alatt szultek: drogos allapotaban osszehozott egy gyereket es az se tunt fel neki honapokig hogy terhes (szerencsere a gyerek egeszseges), vagy: idosebb a ferje, mint o kb 8-10 evvel, igy eloterbe kerult ez a tema naluk.


Ha a cegnel nezek korul a mostani huszoneleje korosztalyban a legtobbuknek nemhogy gyereke de meg megalapodott allando baratja sincs. Szoval en semmikepp nem neveznem trendnek.


Inkabb azt mondanam, hogy elofordul es nyilvan azoknal, akik mar eleg erettek hozza es szeretnek, hogy gyerekuk legyen.

2019. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
21%
egyszerűbb mint dolgozni, majd ha mar pont vissza lehetne menni szülnek egy kettőt és esetleg utana keresnek valamit
2019. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
80%

Nem trend. Valószínűleg férfi vagy, mivel feltetted a kérdést.


Az a te nézeted, hogy ilyenkor szórakozni kell, meg élvezni az életet..


Mások nem így gondolják.


Hallgass el. Egyébként sincs semmi közöd hozzá. Menj a magad dolgára!

2019. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!