Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a férjem el ekarja vetettni...

Ha a férjem el ekarja vetettni a gyermeket mert nincs felkészűlve rá mit tegyek valóban kockázatos?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 19:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Te akarod?

Ő mire hivatkozik miért nem akarja?

2019. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék a 7eves Barnabásom mellé testvért ha majd egyszer sok sok sok év után majd nem. Leszek leszünk mi szülők még is legyen egy testvére..... Ha elvetetem kockaztatom hogy lehessen másik a férjem azért nem akarja mert nincs rá felkészűlve még nem akarja... Majd később egész nap csak gondolkozom és stresszes vagyok anyagiakban minden oké
2019. dec. 5. 22:20
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vetetném el,csak mert ő így akarja.Te meg nem így akarod.Ennyi.Furi a párod,ha most nem akar gyereket,később mitől akarna?
2019. dec. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy nincs rá felkészülve, meg nem akarja? Ez addig állta meg a helyét, amíg csak gondolat volt a gyerek. De mostmár ott van a pocakodban, legyen férfi, és emberelje meg magát, lesz 9 hónapja, hogy felkészüljön rá. Ha szexelni tudott, akkor az azzal járó következményeket is vállalja.
2019. dec. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%
Hogy tud "házasság kialakulni"? Mik ezek a megfogalmazások amiket írsz, jézusom. Előbb megkellene tanulni fogalmazni és írni, aztán szaporodni. Látom egyenlőre egyik sem megy. Ha bele akarod magad hajszolni egy boldogtalan, feszültségekkel teli jövőbe, akkor hajrá. Majd a "baba mosolya mindenért kárpótol". Stb stb.... vetesd el mihamarabb és járd ki a 8 általánost először.
2019. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a gyanúm, ha megtartod, ismét egyedülálló anya leszel...
2019. dec. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Almafa96 válasza:
8%

Jön a sok idióta, hogy nem ő dönt, nem ő dönt, de ha megtartod akkor ő kell fizesse a gyerektartást.

Ha úgy gondoljátok, hogy kizárólag a ti döntésetek, akkor kizárólag a ti kötelességetek is.

2019. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Na! 17-es. Ki nem huzott gumit? Errol ennyit. Ha egy pasi annyira nem akar gyereket huzzon gumit. Ha elszakad, esemeny utani, ha igy is megmaradna a gyerek, lehetne errol beszelgetni amit pedzegetsz. De egy hazassagban besikeredett gyerek meg ne haragudj NEM ez a kategoria.
2019. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Almafa96 válasza:
0%

18as

Igen?! Szerintem meg egy nő is kell a gyerekcsináláshoz.

Ha nem tudja a saját férjéről, hogy nem akar gyereket akkor szólhat, hogy védekezzenek, vagy ne szexeljenek.

Az nem megoldás, hogy semmibe veszi a férj akaratát megtartja az általa nem kívánt gyereket aztán, ha megszületett csodálkozik, hogy lelép a férfi, és jaj de nehéz egyedülálló anyának lenni meg minden pasi szemét brühühü.

Miért akarnak az idióták szaporodni?

Az én testem az én döntésem...oké akkor tartsd meg a te döntésed egyedül fel is nevelheted, hisz a te döntésed volt.

2019. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!