Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második gyereknél előfordulhat...

Második gyereknél előfordulhat, hogy jóval előbb jelentkeznek a “terhes tünetek”?

Figyelt kérdés
Az első babámmal a pozitív teszt után 1-2nappal volt amikor hőhullám jött rám, hol a hideg rázott, hol dőlt rólam a víz akkor rosszullét is párosult a meleg érzethez, ez pár napig volt, aztán talán a 6.héttől a 10.ig folyton émelyegtem, hánytam. Gyakran vérzett az orrom is de arra nem emlékszem mikor. Most még az elmaradt menszesznél sem tartok, de a hőhullám megvan.. amikor a forróság öntött el szintén nagyon rosszul lettem, hánytam is. Ma 2x vérzett az orrom, ami csak terhesen volt jellemző. Férjem már ujong örömében, hogy terhes vagyok. Józan paraszti ésszel lehetetlennek tartom, hogy ilyen korán lenne “tünet”. Tesztelni is szerintem korai, 4napom van még az esedékes m-ig. Volt valaki így akinek a másodikkal ilyen korán volt tünet és valóban terhes volt?

2019. dec. 5. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, mutatja a teszt. Nekem négy nappal előtte érzékeny teszt már mutatta egyértelműen.


A hőhullámok simán lehetnek ettől, a ciklus második felében nálam terhesség nélkül is ez van, most még inkább. Bár rosszul nem vagyok, csak mint aki klimaxol.

2019. dec. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nálunk is aktuális, nagyon fura dolgokat tapasztalok magamon, amiket csak az első babával való várandósság elején éreztem. De még egyáltalán nem lenne szabad éreznem, peteérés után 3-4 nappal kezdődött. Pedig abszolút nincs tervben a tesó, védekezünk is. Szóval gyalorlati tapasztalatom nincs, de hamarosan úgyis kiderül, hogy mi a szitu. Kívánom, hogy annyi csík legyen a teszteden, amennyit szeretnél. :)
2019. dec. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggel 25-ös teszttel tettem egy próbát, totál negatív lett.
2019. dec. 6. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
😔
2019. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ritkán,de előfordulnak eze ktünetek második töbebdik terheségnél,terhes tünetek első szülés után nem mindig második terheséget jelent
2020. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!