Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy nagyon kívánom...

Normális hogy nagyon kívánom a szexet terhesen? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Most vagyok 10 hetes nagyon nagyon kívánom nem bírom nélküle.

Reggel mielőtt elmegyünk dolgozni muszáj, 1x nem volt rá időnk én azt hittem megbolondulok nem tudtam mitcsinalni olyan rossz volt. Mikor haza érünk akkor is akarom mindjárt.

Férjemnek is fura ez mert én 1 hétig is elvoltam nélküle


2019. dec. 7. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Van aki nagyon akarja, van aki rá se tud gondolni terhesség alatt. Nem kell ezen túl sokat gondolkodni.
2019. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Normális. Vidám babavárás lesz.
2019. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen normális. Én előtte is többnyire minden nap igényeltem, de terhesen több menetet is bírtam naponta. Mióta megvan a gyerek, ugyanúgy naponta igényelném, de sajnos lehetőség nem mindig van. :(

32/N

2019. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Elso trimeszterbe ra sem birtam gondolni. Masodikba kb mint a nyulak :)) Most vagyok a harmadikba, most is szeretnem, de nem kenyelmes sehogy sem... :(
2019. dec. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Normalis. Nekem pont az ellenkezoje. Nagyon nem jo a szex nekem miota terhes vagyok. Konkretan faj. Mar varom hogy visszaalljon minden. Nektek meg jo szorakozast 😉
2019. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Én is így voltam kb. a 2. trimeszter végéig; csak nálunk a kezdektől tilos volt a szex komoly problémák miatt, aztán 3 hónapra kórházba is kerültem.

Egyáltalán nem volt semmi sem ideális ahhoz, hogy kedvem legyen hozzá (sőt, állandó rettegésben éltem, hogy el ne veszítsük a babánkat); de a testem mégis ezeket a jeleket küldte, gondolom a hormonhatások miatt. Persze betartottunk mindent. Nem volt szex 38+ utána 6 hétig; de terhesség alatt így is többször volt álmomban spontán orgazmusom, ami ellen nem tudtam mit tenni. A 3. trimesztertől és a kislányom születése után pedig a libidóm sehol sem volt, még a szokásos szintet sem közelítette meg, úgyhogy csak a férjem miatt szexeltem az első néhány hónapban, én simán ellettem volna nélküle is. Pár hónap után visszaállt minden a terhesség előtti, normál kerékvágásba.

Hát ilyenek ezek a hormonok...

2019. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!