Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, mikor tudta letenni a...

Ki, mikor tudta letenni a cigit? Baba tervezés előtt? Már terhesen?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Az utolsó szem fogamzásgátló bevételével egy napon tettem le. Ezt hívják tudatos gyerek tervezésnek
2019. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Amikor felmerült a gyerek kérdés, kb 1 hónappal az esküvőnk után, azonnal letettem. Onnantól kezdve már csak megszakítással védekeztünk, a tényleges próbálkozás 3 hónap múlva kezdődött
2019. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Erdekesek a válaszok.
2019. dec. 2. 19:16
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdtünk próbálkozni akkor tettem le.
2019. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok kB. 1 hét kellett, hogy letudjam tenni és felfogni ennek a felelősségét.
2019. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amint megfogant a kisfiam, megutaltam a cigi szagat is, szerencsere :)
2019. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Két évig próbálkoztunk, két évig próbálkoztam a leszokással is. Aztán a kivizsgálások után kiderült egy pajzsmirigy gond. Akkor leszoktam. A következő menszesz már nem jött meg.
2019. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőnkön már nem szerettem volna büdös lenni, így kb egy hónappal előtte leszoktam. Az is benne volt, hogy az esküvő után azonnal próbálkozni kezdünk, második hónapban már meg is fogant a lányom.
2019. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánál mikor pozitív lett a tesztem, onnantól kezdve nem gyújtottam rá egészen addig míg szoptattam. Utána azonnal visszaszoktam, nagyon hiányzott a dohányzás. A második baba előtt már korábban felhagytam a káros szenvedéllyel más eü. okok miatt (is). Cigi mentes 5. hónapban fogant meg, és szoptatás után azonnal visszaszoktam ismét.
2019. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor pozitívat teszteltem. Utána nem gyújtotta rá többet. Nekem többet ér a gyerek egészsége, mint a cigi, pedig szerettem dohányozni.
2019. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!