Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan itt, akinek csak a...

Van olyan itt, akinek csak a 9. hèten/utána kezdődött a rosszullét?

Figyelt kérdés

Azt hittem ez engem elkerült már,de nagyon úgy tűnik mégsem.

Délelőtt és délutántól újra kezdődően folyamatosan hányingerem van. Ha magamba tuszakolok valamit,hogy legyen bennem ètel, olyan rosszul esik,hogy hasmenés formájában távozik is.

Semmit nem kívánok.

Mit lehet tenni?


2019. dec. 9. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek a 2. Treszterben kezdődött


Amúgy jellemzően a 7-8. Hét után szokott..


/ nekem hál Istennek nem volt csak a gravidától/

2019. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy, ez nem a terhességtől van, hasmenés nem jellemző a terhességi rosszullétre.
2019. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hanyingered van. Rennie tabletta. Azt lehet terhesen is es remek. Sokan azt szedik ha ilyen problémájuk van. Enis szedtem es bevalt
2019. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, az etvagytalansag vagy micsoda ellen meg nem lehet tenni. Enis ugy voltam hogy ettem kiszedtem sok etelt a tanyerba es csak par falat ment le. Gyorsan tul leszel rajta
2019. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ToBeMom válasza:

Nekem a 6- 7 heten jelentekzett. Napi 1,2 vagy harmoszori hanyas. Folyamatos emelyges. Nem szedtem/szedek semmit inkabb probalok nagyon kicsiket enni/inni es csak kizarolag azt amit kivanok. Nagyjabol csak gyumolcsok es piritos kenyer ... A 8. het vegen nagyon erosek lettek a hanyingerek egeszen mostanaig. Most vagyok 10 hetes. tegnap este nagyo rosszul voltam. Ma furcsa, de eloszor ereztem azt hogy tudtam enni es nem voltam utana rosszul. (mar ugy hianyzik is a rosszul let :) )

Amugy valasozlva a kerdesedre szerintem nagyon valtozo lehet. Akarkivel beszeltem mindenkinek maskepp volt. eddig egyedul anyukammal tudtam azonosulni, o is pont igy volt az elso terhessegenel mint en.


P.S. nem tudtam mennyirre befolyasolo teny hogy en napi 1x2 utrogestant szedek. (huvelyi uton) lehet emiatt erosebbek nalam a tunetek, nem tudom.


Ami a hasmenest illeti, szerintem ez nincs rendben hacsak nem stressz alapu. En inkabb szekrekedessel kuzdok. Ket napja viszont nekem is megy egy kicsit a hasam, viszont nalam 100% psziches mivel most penteken hunyt el nagymamam es egy eleg mozgalmas hetvege volt. Biztos ami biztos ha aggodsz menj el orvoshoz. Kerdezd meg, legalabb megnyugszol. :-) Kellemes babavarast kivanok Neked es szoritok hogy minden rendben legyen!

2019. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12-16 hétig tartott.Én is azt hittem megúszom.Viszont hasmenésem nekem sem volt..
2019. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5.


1. Vagyok


Napi 3*1 utrot kaptam ( hüvelyi) mégsem volt...

2019. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 15-25 hét közt volt. Nem csak reggel, egész nap.
2019. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!