Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viseltétek azt az...

Ti hogy viseltétek azt az időszakot, amikor még nem látott benneteket orvos? 5 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és 1 hete megtudtam, hogy kisbabánk érkezik. Egyből bejelentkeztem egy magándokihoz, ahol közölték velem, hogy 6 hetes kor előtt felesleges mennem. Én nem tudtam, hogy ez így megy, de aztán anyum és barátnőim is megerősítettek ebben. Anyukám azt javasolta, éljem úgy az életem, mint eddig. 😀 Ami nem épp könnyű, még van 1 hét, de majd megesz a fene, reggeltől estig csak ezen agyalok, még egy film se köti le a gondolataim. Félek is, várom is, minden van bennem!

2019. dec. 11. 10:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem! :)
2019. dec. 11. 19:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő a 9. hét sem, én 8 hetesen menten magánba mindegyikkel először. 😊
2019. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És nem féltetek, hogy ne adj isten méhen kívül van és baj legyen addigra belőle? Vagy attól, hogy elhal a magzat és így nem lesz időben észrevéve? Mert őszintén nekem ezek is megfordultak a fejemben, mikor 2 hét türelemre lettem intve :-D bár igaza van az egyik válaszolónak aki írta, hogy ha van panasz akkor úgyis ellátnak az ambulancián :-)
2019. dec. 11. 21:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon-nagyon soknak tűnt kivárni, hogy végre mehessek UH-ra. :) 6 hetesen mentem, orvos szerint 5+6 voltam, de volt már minden, amit szerettem volna látni! Szívpulzálás is! ❤️ Csodás érzés volt! Megéri várni. És nyugalom, ha nehéz is. Nem telik gyorsabban az idő és lassabban sem. 😊
2019. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért mentem ilyen korán, mert már nem bírtam volna akár még egy hetet is várni... :)
2019. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!