Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen 4 mm-es petezsák...

6 hetesen 4 mm-es petezsák nem túl kicsi? Ráadásul tegnap óta kevés barna folyásom is van.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 6 hetes, pont volt időpontom nőgyógyászhoz. UH-n csak kezdetleges, 4 mm-es valamit látott, azt mondta még bármi lehet. A folyásra írt fel Progesteron exeltist és 1 hét múlva kell visszamennem, akkor lehet többet lát. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Mi lett a vége?
2019. dec. 11. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
De, kicsi, ha embrióról van szó. Egy hét múlva többet fogsz tudni, ne idegesítsd magad!
2019. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy később fogant vagy ágyazódott be. Nekem kerek 6 hetesen az embrió volt 3 mm-es, petezsákot nem mérték. Első terhességnél pedig 5+2-nél volt 7 mm-es a petezsák, még embrió nélkül.

Drukkolok, hogy jövő héten rendben legyen már minden!

2019. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont tegnap voltam én is, azt mondta, 7-8 hetes vagyok, 7 mm-es embriót láttunk. Szerencsére már van szívhang is. 2 hete is voltam, akkor 8 mm-es petezsák volt mégcsak, embrió nélkül. Jövő héten te is többet tudsz. Tudom, hogy nem könnyű, de addig is ne idegeskedj!
2019. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hosszú hét lesz...
2019. dec. 11. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy minden rendben legyen! 🙏 Nyugalom és türelem. Ne árts a rossz gondolatokkal és idegeskedéssel neki!
2019. dec. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett belőle?
2019. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erősödött a vérzés, már nem csak barna, hanem piros volt. 13-án bementem a kórházba, UH-n még mindig csak 4 mm petezsákot láttak. Azt mondta az orvos, hogy valószínűleg elindult a vetélés. Nem is szedtem tovább a progit. Vettek vért, 600 körül volt a HCG. 16-án hétfőn visszamentem újabb vérvételre, csak 800 körülre emelkedett. A 4 mm-es továbbra is ott volt. Szerdán ismét UH, semmi változás. A vérzés ekkorra már erős volt, mint amikor megjön és erős görcseim is voltak. Azt mondta a doki, hogy várjunk péntekig, ha addig nem tisztul ki a méh, akkor megműtenek. Pénteken ismét vérvétel, 200-ra csökkent a HCG és UH-n sem látott semmit, így nem kellett a műtét. Mivel RH- a vércsoportom, megkaptam az anti-D injekciót. Szombatra szinte elmúlt a vérzés, csak kis pecsételések voltak. Keddre az is elmúlt. Holnap még visszamegyek egy UH-ra a biztonság kedvéért.
2019. dec. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!