Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Törvényszerű, hogy megmarad a...

Törvényszerű, hogy megmarad a terhesség nyoma a testen?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elkerülni, minimalizálni a nyomokat? Nektek mi maradt meg? Hogy kerültétek el?
2019. dec. 15. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a császárheg árulja el egyedül. Egyébként semmi. Szóval ha hüvelyi úton szültem volna, simán letagadhatnám ha akarnám
2019. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan így, csak a császár nyoma látszik
2019. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A szoptatás miatt kicsit ereszkedett a bőr a mellemen, de ezt is simán magyarázhatnám egy hirtelen fogyással. Hüvelyi úton szültem, de a gátvarrás miatt olyan szűk vagyok, mintha szűz lennék. A férjem is azt mondta, hogy ha nem lett volna ott mikor kijött a kislányunk, nem hinné el, hogy én szültem 😁
2019. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ez genetika nálatok, vagy tettetek is valamit érte?
2019. dec. 15. 09:07
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Az elso ket gyereket viszonylag fiatalon szultem (24 es 25 evesen), ott annyi nyoma maradt a szuleseknek, hogy a cicim kb eltunt (amugy sem volt nagy, de a B-bol AA lett, kesobb ezt plasztikaztattam).

A harmadik gyereket joval kesobb szultem, a hasamon a bor nem huzodott mar ugy vissza, mint az elso ket gyerek utan. Konkretan pocakom nem maradt, amugy is vekony vagyok, de lazabb a bor, mint volt.

Mondjuk csodat nem is vartam, jo, hpgy ennyivel megusztam, mert amugy is mas a bor 20 evesen, mint 40 evesen es ettol nyilvan csak rosszabb lesz evrol evre. Ez van. :D

2019. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5-os vagyok.

Fiatal korom ota rendszeresen sportolok, futok es alapban napi szinten aktiv vagyok (gyalog jarok ahova csak lehet, a napi 6-10 km-t legyaloglom, kirandulunk, stb).

Nyilvan ez azert nem hatrany.

Enni viszont szeretek, de nagyon es nem szoktam megvonni magamtol amit megkivanok, szulesek utan sem dietaztam .

2019. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tettem érte semmit, viszont az tény, hogy én 150 kgval estem teherbe, szóval Nekem alapból striás volt a hasam. Azóta lefogytam 90 kgra, és még hátra van harminc, így könnyű jobban kinézni, mint terhesség előtt.


3as vagyok

2019. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom, nekem sajnos nagyon ronda lett a bőr a hasamon. Csíkos, lötyög, rálóg a császáros hegre. 167 cm és 58 kg vagyok most, 3 kilóval könnyebb mint terhesség előtt. Kb 11 kilót híztam, ebből 4 kg volt a lányom. Sportoltam rendszeresen előtte, alatta, utána is, krémeztem is a hasam. 29 évesen szültem. Szeretnénk még 1 babát, utána valószínűleg plasztikáztatom majd a hasam.
2019. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen edzettem, sportoltam és szénhidrát mentesen étkeztem terhesség előtt. A terhesség során nem volt stíra, de sajnos szülés után előjöttek. Szerintem a genetika is közrejátszik a dologban. Anyukám is ilyen volt.
2019. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hasam szépen visszahúzodott, nem is lett csíkos. Szerencsés vagyok, más nyoma sincs a szülésnek rajtam, az arcbőröm pl. szebb lett mint terhesség előtt volt. Még szoptatok, úgyhogy nem tudom, az mit fog okozni hosszútávon:)

Aktív vagyok (hosszú kutyasétáltatások, kirándulások, néha jóga otthon), egészségesen táplálkozom, de sosem diétáztam és nem járok edzeni. Szerintem nálam genetika, anyukám hasonlóan szerencsés volt.

2019. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!